Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal azért mert horkol?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, kellemetlen de sajnos horkolok. Újdonsült párkapcsolatomban az első együtt töltött hétvégét úgy zárta a párom, hogy egy elviselhetetlen disznó vagyok, akitől nem tud aludni mert én horkolok és szellentettem is álmomban, ami teljesen kiábrándította őt. Nem vagyok mai csirke, 40 éves múltam. Soha életemben ilyen megalázottnak nem éreztem magam. Nem akar velem azóta szóbaállni, letiltott, mindenhol ezt fecsegi a barátainak.

2020. júl. 26. 20:31
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
43 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Én simán használok füldugót, ha kell és bevált.

24L

2020. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem szakitasra, de kulon alvasra adhat okot siman.
2020. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rettentően rosszul esik. Elment a nappaliba aludni, vérig sértve, hogy én egész éjjel nem hagytam őt aludni. (Hozzáteszem első éjszaka ő horkolt, én félálomban voltam, nem hándáltam fel neki). De szerinte ez nem nőhöz illő... Megalázva érzem magam, hogy most a fél városnak ezt mondogatja.
2020. júl. 26. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Biztos 40 felettiek vagytok?
2020. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen
2020. júl. 26. 20:58
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is horkolok pasiként de ez nálunk apáról fiúra szállt. Apám is ilyen, én is. Volt már rá panasz, de felvetettem a füldugó használatát.
2020. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is horkol néha barátnőm, de ha oldalt fekszik vagy hason, akkor nem. meg a párna nem mindegy. de végszükség esetére van füldugó az ágy mellett.


de amúgy ha nem tud aludni az ember az kegyetlen szar.


viszont erről senki nem tehet, szóval a másikat ezért csesztetni nagyon nagyon gáz.


ne érezd rosszul magad. mert itt ő a paraszt.


esetleg legközelebb mondd el előre. meg te ajánld fel, hogy legyen B terv ha nem tud aludni.pl másik szoba vagy füldugó.

2020. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy együtt tudnék lenni olyannal aki horkol. Elmondhatatlanul idegesít, sose tudnék tőle elaludni.
2020. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, néha elfordítom a fejét, akkor abbahagyja, de ha alszom, nem hallom.
2020. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Mekkora egy paraszt..

Ha valahonnan visszahallanék ilyet azt mondanám hogy ja ,így történt ,alvás közben hallottam hogy horkolok és trotykolok.

De az hogy nem állt föl neki szerintem kínosabb.


Egy percig ne érezd magad ettől rosszul.

Alvás közben mit kéne tenned?

És főleg ilyesmi ellen..hogy ??

Biztos van olyan aki nem szokott,de nyugodj meg, hogy a többség szokott,mint ahogy levegőt is veszünk, eszünk, stb...

Magát járatja le az ilyen idióta.

2020. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!