Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennél, ha örökölnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha örökölnél egy házat s régi barátnő előkerulne azzal, hogy eladja a saját házát ad el te is amit örököltél, s a kettőből egyutt vegyetek egy komoly jo minőségu házat s éljetek ott "békében"?

Figyelt kérdés
(A békében azért van idézőjelben mert a nő korábban állandoan hatalmaskodott ebből voltak konfliktusok, majd végul szakitás is lett.)
2020. júl. 12. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond elgondolkodni rajta. Közös pénzből gondolom egy nagyobb és szebb házat vehetnétek- ki ne akarna egy szép nagy házat?

Viszont valószínűleg igazad van abban, hogy ő visszaélne a helyzettel.

Nem írtál arról, hogy mikor szakítottatok, meg akartátok e javítani, azóta beszéltetek-e róla. Te egyáltalán akarsz-e tőle valamit.

Abból amit leírtál viszont az jön le, hogy csak a pénzedre megy, mivel kiderül az örökség és egyből közös ház? Egy exszel? Nem mennék bele, és én a helyedben nem is finomkodnék túlságosan.

"Figyelj Mónika nem tudom mire vélni az ajánlatodat. A kapcsolatunknak vége, mégis miért szeretnél közös házat venni? Szerintem az lenne a legjobb, ha mindenki megtartaná a saját házát és elválnának útjaink."

2020. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez már elöbb is felmerult a részéről, egykis házam most is van, neki is, ugyanezt kisebben már akkor meg lehetett volna csinálni, csak miközben jo ötlet, ugyanezen okok miatt léptem vissza tőle s inkább szakitottam. Most jobb ház lenne, de a probléma ugyanaz lenne, azzal a kulönbséggel hogy többet buknék. Mármint nem anyagilag, de ettől aligha lenne kevésbé hatalmaskodo. Olyan pasinak lenne csak jo akinek nem nagyon kell érzelem, hanem ilyen esetben - amikor hatalmaskodni akar, leorditja a fejét majd jo neki ugy is ha utána egész este sört iszik s mecset néz azzal a tudattal hogy mindezt szép nagy házban teszi. Van ilyen pasi is, kicsit sajálom is hogy nem ilyen vagyok. Remekul meglennék ezzel a nővel.
2020. júl. 12. 13:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, itt komoly rizikót látok.

Korábban már nem tudtad elviselni a basáskodását, az ilyen nem szokott változni.

Közös házatok lesz. Ha gyerek "becsúszik" a kapcsolatotokba, akkor onnantól kezdve akármilyen komolyabb konfliktus van, gondolom tudod, hogy a közös házból ki megy és ki(k) maradnak ott.

Ráadásul ebben az esteben a gyerekeddel is zsarolható vagy.

Kb ez szokott lenni az út a hajléktalanság felé - tudod-e hogy a hajléktalanok 90%-a férfi és ezek 90%-át válás során semmizte ki az exe, vagy csak simán kidobta a közös lakásból?

2020. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen tudom, most hogy mondod ennek ellenére égnek állt a hajam
2020. júl. 17. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!