Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem csak kihasznált és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem csak kihasznált és visszament a volt barátnőjéhez. Ti hogyan lépnétek ezen túl?

Figyelt kérdés
Mondhatni rövidebb ideig voltunk együtt, majdnem 4 hónapig, és én piszkosul belezúgtam. Tudtam, hogy nem olyan régen mentek külön a barátnőjével, beszéltem is vele erről azt mondta hogy már régóta nem szereti, igénytelen lány volt stb. Szerelmet vallott egy idő után, minden rendben volt, nem volt vita. Bár picit különbözőek voltunk, de én ezt nem fogtam fel negatívan sőt. Tetszett hogy nem akarunk folyton egymás nyakán lenni és külön is jól tudjuk magunkat érezni. Bár így is állandóa együtt voltunk. Bizonyos okok miatt épp költöztünk volna össze, amikor egyik napról a másikra szakított velem, elhoztam tőle a cuccaimat és azóta megszakított velem minden kapcsolatot. Elég béna magyarázatot is kaptam hogy jobbat érdemlek. 1 hónapja történt azóta láttam hogy a volt barátnőjével posztolgat és semmi baja, míg én totál padlóra kerültem miatta. Azóta kitöröltem az ismerőseim közül is mert nem akartam látni a boldogságukat. De állandóan csak rá gondolok még így. Van esetleg valakinek tanácsa hogy hogyan tudnám elfelejteni őt?

2020. júl. 3. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni sehogy nem tudod. Azt majd az idő megoldja. Amit tehetsz, hogy soha a büdös életben nem foglalkozol vele többet. Minden ajtót zàrj be, hogy esélye se legyen vissza mászni, ha az ex esetleg dobná. Ezek ezt szokták. Ha nincs ló, jó a szamár is.. hàt nem. Maradj erős és soha többet ne foglalkozz vele. Egy szóra se méltasd. Hidd el lesz ennél jobb ember is, ez egy könnyet sem érdemel. A következő időszakban pedig táblázd be magad programokkal, hogy időd se legyen szomorkodni.
2020. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Te mit gondolsz. Szebb vagy a másik csajtól?
2020. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több mint egy éve velem is ez történt. Mondta többször, hogy az exe folyton írogat neki, de túl rendetlen meg igénytelen, sose menne vissza hozzá stb. Nekem elég hamar szerelmet vallott, mi csak másfél hónapig voltunk együtt, vele veszítettem el a szüzességemet, majd másnap hazamentem és onnantól kezdve napokig nem írt, később leírta hogy nem tudja mit akar, pár nap múlva pedig már az exével posztolt és kiírta hogy együtt vannak. Nem is értettem, hogy hogyan hagyhatott el érte, amikor sokkal szebb és okosabb vagyok annál a lánynál, de végül vele se volt együtt pár hétnél tovább, én pedig hálás vagyok hogy hamar vége lett ennek és megismerhettem a barátomat, aki minden tekintetben jobb nála. Persze a szakításkor nem így gondoltam és kb. 8 hónapig nagyon rosszul éreztem magam miatta, rengeteget sírtam, de azóta tudom hogy kivel nem érdemes kezdeni és tapasztalatnak kell felfogni az ilyet. Ismerkedj emberekkel (ne feltétlenül párkeresés céljából), legyél nyitott, és nemsokára fogsz találkozni valakivel, aki tényleg értékelni fog. Nekem is ezt mondták a barátnőim és nem hittem nekik, de igazuk lett :) 22/N
2020. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából én úgy gondolom, hogy mindenki máshogyan szép, más miben jó. Szépnek látom azt a lányt, de magamat is mert pl alkatra jobban nézek ki. Még szerintem a személyiségem is kifinomultabb.

Nem értem én ezt az egészet, hogy miért alakult így, mert ha még nem volt túl rajta, akkor minek kellett ez az egész. Tudta nagyon jól hogy szeretetéhes ember vagyok, még is kihasznált. Találkozni szerintem nem fogunk többet így se úgy se, mert miatta visszakellett költözzek a szüleimhez, mert felmondtam a lakásom miatta, és így most több mint 200km van köztünk.

2020. júl. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!