Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi okból kifolyólag szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból kifolyólag szakítottatok és jobb lett minden a következő kapcsolatotokban (ha lett)?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan csalt mindenkivel aki élt és mozgott, hazudozott 0-24. Idegileg kikészültem, az önbizalmam romokban hevert egyszerűen nem bírtam tovább de így is több év volt megszabadulni attól az elmebeteg piócától.

Minden IS jobb lett a következő párommal, ő egy csodálatos férfi aki a tenyerén hordoz, megbecsül, tisztel, őszinte, megbízható, minden nap biztosít a szeretetéről és még kategóriákkal jobb pasi is mint a csődtömeg előző.

2020. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felsőbbrendűnek érezte magát, folyton kioktatott, sosem volt jó az, amit csináltam. Az összes ötletemet és célomat lenézte és hülyeségnek tartotta. 1,5 év után szakítottam, utána rengeteg munka volt visszaépíteni az önbizalmamat, amit teljesen lebontott. Azóta szinte mindent megvalósítottam, és már szóba sem állnék olyannal, aki el akar nyomni. Szerencsére azóta nagyon rendes udvarlóim voltak, nem volt többet ilyen gondom :)
2020. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre nincs új kapcsolatom.


Közös döntés volt a szakítás - az én indokaim:

- teljes elhidegülés... egy idő után tényleg lakótársakként éltünk együtt, és már nem is kívántam, pedig én voltam a nagyobb "étkű"


- a szexuális elhidegülés előtt nekem nagyon kevés volt a szex a kapcsolatban


- az egyik unokatesómról, aki kicsit "lassú" felfogásra, de nem tehet róla, és amúgy tök aranyos, úgy beszélt, hogy "a kettyós" meg "a gyépés"... nem vagyok ez a "családomról vagy jót vagy semmit" típus, sőt én simán kritizálom őket, nem is mindig szép módon, de akkor, ha tehetnek róla


- minden téren teljesen motiválatlan lett a kapcsolatban... nem lehetett vele komolyan beszélgetni, programot szervezni, sosem volt semmihez semmi kedve; én kimozdulósabb vagyok, nekem kellenek az élmények... és az volt az egészben a legrosszabb, hogy nem is mondta ki, hogy nem akar velem elmenni, hanem úgy keverte a lapokat

pl. ha mondjuk 1 hónapra előre megkérdeztem egy programról, akkor "hát nem tudom, hogy akkor épp lesz-e rá kedvem", de ha mondjuk egy héttel előtte, akkor "miért nem kérdeztem meg előbb, több idő kell neki, hogy eldöntse".


Volt arra is példa kb. egy hónappal a végső szakítás előtt, hogy megbeszéltük, hogy az ősszel elmegyünk egynapos kirándulásra egy közeli városba. Októberben volt 2 munkaszombat, és a másik 2 szombaton volt már programom. Ő akkor bevágta a durcit, hogy miattam nem tudunk elmenni, mert novemberben már neki túl hideg van, vasárnap meg szar, mert két órával korábban indul a visszafele menő vonat / busz, és az meg azért nem jó, mert nem 7 órát töltünk ott, hanem csak 5-öt... és kihozta az egészből azt, hogy ez az én hibám


- néhány dologban nagyon sz.rrágó volt úgy, hogy én kerestem többet, és többet is fizettem a kapcsolatban, és simán álltam volna a dolgokat, és emiatt sokszor kellemetlen helyzetbe hozott (pl. nyertem 2 koncertjegyet Akváriumba, eljött velem, direkt mondtam neki még otthon, hogy rá van írva a koncertjegyre, hogy nem vihetünk be kintről kaját meg piát... mert mindenhova vízzel ment... erre megpróbálta becsempészni a vizet és nekiállni emelt hangon, nem túl udvarias módon veszekedni a biztonsági őrökkel... amikor nem velük kéne, mert nem ők hozták meg azt a döntést, hanem a menedzsment döntéseit követik)... pedig ha annyira akart volna inni a koncert alatt, simán kifizettem volna neki a büfében egy félliteres vizet


- volt egy egészségügyi problémám, ami akkor is fennállt, amikor összejöttünk, tudott róla, el lett neki többször magyarázva, hogy mi az, mi az eddigi "történetem" (annyi a sztori, hogy rendszeresebben köhögök, mint egy átlagember, néha jobb, néha rosszabb, voltam vagy 5 orvosnál, senki nem tudta megállapítani, miért van... annyira elegem volt már a folyamatos orvoshoz járásból meg a semmire való gyógyszerszedésből, orvosi kezelésekből - voltam egy hetet infúzión, csináltak hörgőtükrözést, beszedtem a fél gyógyszertárat, semmi... akkor úgy döntöttem, hogy én tovább nem fogom ezt csinálni, engem ez nem zavar, elfogadom, ha mást zavar és emiatt nem akar ismerkedni). egészen 5 évig semmi baja nem volt vele. Aztán egyszercsak elkezdte idegesíteni, de nem akarta ezt normálisan megbeszélni, hanem teátrálisan sóhajtozott, nyilvánosan b.tatott emiatt a kapcsolat végére. Meg letagadta, hogy beszéltem róla neki, és azt hazudta, hogy én nem meséltem el az összes orvosos sztorit...

vagyis ebben nem tudom, hogy tudatosan hazudott-e, vagy konkrétan nem figyelt rám, amikor anno beszéltem neki, mert ez is egy rendszeresebb probléma volt, csak nem olyan gyakori, hogy intő jel legyen nekem


- bizonyos dolgokban túl önző volt

2020. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.


Mondjuk elég undorítónak tartom az ilyen rendezvényeken azt, hogy azt ugyan megtiltják hatalmas hangon, hogy te kintről vigyél be bármit - ez még oké is lenne - de ami pedig ott kapható általában tripla annyiba kerül, mintha kint vennéd meg. Egy kint 300 Forintos dolog, bent 1000 Forint. Ez egy tipikusan tisztességtelen, kapzsi hozzáállása ezeknek a "helyeknek".

2020. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is egyetértek, de akkor sem az a megoldás, hogy a biztonsági őrökkel kezd el kiabálni.
2020. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.


Ebben teljesen igazad van. Amúgy az állam (vagy alapvetően valamilyen "a rendszert megalkató" bíróság vagy "tanács") dolga lenne egy olyan szabályt hozni, hogy aki megtiltja, hogy te bármit is bevigyél, akkor ők nem árulhatnak odabent dolgokat ilyen szintű árréssel. És ez a pofátlanság amúgy mindenhol megvan. Hungagoringen egy szar kispalack víz többe kerül, mint egy 2,5 literes üdítő a boltban (vagy 6 nagy palack víz). Ugyanezt eljátssza sok mozi is ahol a kis szar popcorn árából otthon vagy 5-6 adagot készíthetnél.


Az éttermek és kávézók egy része is elég pofátlan, de ott legalább lehet mondani, hogy eleve az megy be oda, aki ott akar enni/inni és van választása. De egy más profillal rendelkező hely csak azért teszi ezt, mert így lehetséges az ilyen szintű extraprofit "bekaszálása", ezt tiltani kellene. Nem Magyarországon, nem az Unió területén, hanem az egész világon. Kvázi rákényszerít, hogy a nagyobb árat fizesd - vagy halj szomjan. És nem csak Magyarországon van ez, az Oktoberfest talán az egyik legrosszabb és az Németország. Ugyanazt a sört árulják ott is, ami a boltba megy, mégis sokszor akár a tizedesvessző vonulását eredményezi és lesz a 0,70 euróból 7 euró, vagy ilyesmi.


Kicsit mindig a Simpson család egyik jelenete ugrik be ahol az egyik helyen ki van írva, hogy "Az áraink szegregálnak, mert nekünk nem lehet" - na igen. Lassan nem elég megvenni a jegyet elég sok pénzért, még rejtett költség ott fogyasztani. És ha már bent vagy, nem tudsz mit tenni.

2020. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!