Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Téged vertek már át annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged vertek már át annyira hogy azt érezted többet nem fogsz elhinni semmit senkinek, és bízni sem tudsz többet?

Figyelt kérdés

És ismerkedni sem szeretnél?

Napokban szakítottam a barátommal, átvert, hazudott és egyszerűen azt érzem hogy többet más pasinak kb. Azt se fogom elhinni hogy hívják

Ti voltatok már így?

És végül meglett az igazi?



2020. ápr. 21. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kb. minden szakítás után. :D Aztán elmúlt.
2020. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Bizalom nélkül nem lehet leélni egy egész életet. Az életben vannak kudarcok, bukkanók, pofonok, de bárhogyan is nevezzük ezeket, mégis szükséges dolgok. A rossz nélkül nem tudod értékelni a jót, és tanulni is tudsz a rossz dolgokból. Egyetlen "kudarc" után nem adhatod fel, és általánosítanod sem szabad. Ha így teszel, örökre magányos maradsz. Ezek most természetes érzések, de nem szabad hagynod, hogy állandósuljanak.
2020. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen minden szakítás ilyen. Nekem gyerekkorom első lménye az hogy szüleim vállnak. Apám szart a fejünkre. Anyám mndg vert mert az elcseszett életre meg az anyósára emlékeztetem... XD A pasik se szeretnek mert nem vagyok egy szépség, meg bizalmatlan vagyok. A nagyanyám meg egész életében verte az alkoholista frje mire végre mindenki örmére meghallt! Mindig mondta nagymama hogy ne szüljek gyereket! Neki volt hét az elmebeteg anyámmal együtt. De mind csak egymásra féltkenykedett... Egy gyereke vlt akit szeretett igazán az is meghallt 2 éves korában. Egyedül lek albérleten!XD Szarok a szerelemre! Gyerekes hülyeség! Ki lehet nőni!
2020. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, többször is.


Nem lett meg.


De el fog idővel múlni egy darabig.

2020. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de minden alkalommal elmúlt.


Ezt hívják csalódásnak.


De ezt nem csak akkor érzi az ember ha a "szerelmében" csalódik.


Másokban is lehet, barátok , kollégák, rokonok...és kb ugyanezt érzed , hogy ezek után senkinek sem fogsz hinni.

2020. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
persze, de én férfi vagyok és nő vert át, gondolom vagyunk így még egy páran.
2020. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Minden nagy csalódás után ezt éreztem.
2020. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Így vagyok ezzel ,a legutolsó szakitasom óta. Pedig mégcsak nem is volt hosszú kapcsolat , de feltette az i- re a pontot.

Több mint egy éve tart , semmit se javul.

Tudom , hogy nagyon rossz a hozzáállásom. Nem lenne szabad , de nem tudok bízni.

2020. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

A szakításom után egy évig éreztem, hogy na nekem most köszönöm, de senki.

Aztán fél éve ez elmúlt, már vágyom kapcsolatra, csak most meg a vírus nem segít ebben.

2020. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mindenki átesik ezeken az érzéseken. Nekem is volt, egyik különösen mély nyomot hagyott bennem, évekig.

Viszont csak akkor van esélyed új, jó kapcsolatban, ha tiszta lapot tudsz adni és nem hagyod, hogy a múltbéli csalódások vezéreljenek.

2020. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!