Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Nagyon vágyom egy kapcsolatra és arra, hogy szeressenek.

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 12:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
27N?
2020. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
20/L
2020. jan. 19. 12:39
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Mert nem tudsz főzni!
2020. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Külsőd?

Belsőd?

Te szereted saját magad? A hibáidon változtattál már?

2020. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Vagy ma vagy tegnap írtam le egy totál ugyanilyen kérdéshez totál ugyanezt a választ: úgy vársz válasz erre az összetett, sok tényezőtől függő kérdésre, hogy még a korodat és a nemedet se sikerült leírnod, nem hogy 1-2 mondatot a helyzetedről. Akkor most mi alapján találgassunk? Ha élőben is ugyanilyen szűkszavú és passzív vagy akkor esélyes, hogy ez az oka.
2020. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, a kérdés alapján honnan tudnánk?

Nem te vagy az a tipikus nő, aki mindig ugyanazt a fajta pasit fogja ki? Aki behálózza, megfekteti, kihasználja majd elhagyja?

Ha igen, akkor ennek te vagy az oka. Miért is? Mert nehezen megközelíthető vagy. A férfiak kis százaléka képes csak bármelyik nőt leszólítani. Ez a pár százalék az a kategória, aki minden nőt leszólít. Amikor veled végzett, egy órán belül jön a következő.

A nagy többség viszont vár a megfelelő pillanatra, amikor úgy érzi, leszólíthat. Az már a te feladatod, hogy ezeket a helyzeteket megteremtsed.

2020. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit felvázoltál, az egyrészt a dolog önző fele, másrészt meg ordít róla, hogy kétségbeesett vagy. Egy kapcsolatban két embernek kell boldognak lennie, de jelenleg neked mintha csak azért kellene, hogy kielégítsd a szükségleteidet, a többi meg mit számít. Ne azért akarj kapcsolatot, hogy legyen. Meg hogy összekaparjon. Ez nem vezet sehova és ha mégis, annak sem lesz jó vége. Mindketten tudjuk, hogy neked sem felelne meg akármilyen kapcsolat és azt is, hogy neked is kell majd valamit nyújtanod a másiknak. Indulj ki ebből és eszerint válogass, ne könyörögj jóformán azért, hogy valaki szeressen... Megalázó.
2020. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy elég érdekes vagy csak nem megy a kapcsolat kialakítása amihez ketten kellenek.
2020. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
Én szeretlek téged.
2020. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát szerintem inkább a belsőmmel van gond. Külsőleg tetszettem már 1-2srácnak, akik nekem is tetszettek. Viszont szerintem túl félénk, unalmas vagyok, és nem vagyok vicces sem, ráadásul elég butának érzem magam, nem valami jók a jegyeim az egyetemen sem és nagyon nem vagyok intelligens.Jelenleg céljaim sincsenek és kinek tetszhetnék így. Magamat egyáltalán nem szeretem és ha van is fiú, akivel alalkulnának a dolgok, csak kihasználnak, amíg lefekszünk(mert h*lye vagyok és hagyom,hogy kihasználjanak) ,mert úgy érzem, más jó dolog nincs bennem, amit szeretni lehetne és, ha lefekszem vele jobban fogok tetszeni neki. Azóta már rájöttem, hogy ez nem így van és nem is merek ismerkedni már. Igazából, hülyeség volt a kérdés, hiszen most írtam le, hogy miért nem kellek senkinek. Inkább az új kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék változtatni ezeken? És megszeretni kicsit magam? Régen a külsőmmel volt bajom, túlestem már egy evészavaron és pár év depresszión fiatalabb koromban, de a külsőmmel kapcsolatos bajaim megszüntek és most a belsőmmel vannak gondjaim.. (Bocsi, ha zavaros amit írtam)
2020. jan. 19. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!