Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Nagyon vágyom egy kapcsolatra és arra, hogy szeressenek.

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 12:34
1 2 3
 21/24 xdlovas válasza:
100%

Szia, 19 èves fiú vagyok ès a pszichológiàban igen èrdekelt.

Mindenkèpp olvasd el a “Sikeres fiatalok 7 szokàsa”, címū könyvet, hatalmas vàltozàsokon mentem keresztül.


Azóta rendesen edzek, ami igen nagy szerepet jàtszott abban, hogy szeressem magam. Úgy gondolom, hogy amíg magad nem szereted màsok se fognak tudni!!!!


Nagyon fontos, hogy ne fèlj vàltoztatni, èn is egy borzalmas ember voltam, nem èrdekelt semmi ès senki, aztàn proaktívan àlltam a dolgokhoz ès azóta az a cèlom, hogy minden nap több legyek, jobb, erõsebb, ehez meg kell tudni, hogy mit akarsz. Ha van egy vàgyad írd le ès cèl lesz belõle, utàna bontsd le hónapokra, hetekre, napokra, hogy mit kell tenned ès minden masodpercben közelebb leszel hozzà!!!


Ui: A zsírtol nem leszel kövèrebb, de a cukortól ès a kenyèrtõl igen. :D

A fogyàsnak ez az alapja ès a rendszeres mozgàs (heti2-3), de olyan amit szeretsz.


Lègy erõs ès kitartó!! :)

2020. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Elolvasom a könyvet, de én nem akarok lefogyni
2020. jan. 24. 10:50
 23/24 anonim válasza:
55%

Megismernélek


30/F

2020. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves ha veszed a fáradtságot,és írsz az emailemre akkor tudok rá választ ami meg is nyugtatna téged.Ráadásul,biztosan működne.

doki4950@freemail.hu

2020. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!