Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Nagyon vágyom egy kapcsolatra és arra, hogy szeressenek.

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 12:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne felkeresni valamilyen lelki segítő szakembert. Nem azért mert bármi bajod van hanem azért mert egyrészt mert erős korlátozó hiedelmekben élsz (buta vagy, nem vagy érdekes stb) valamint ha sok éve ezekben a hiedelmekben élsz akkor néhány gyakoris tanács nem fog megváltoztatni, mert lehet, hogy nincsenek meg az erőforrásaid ahhoz, hogy megváltozz.
2020. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami célod azért csak van. Mi lesz egyetem után? Barátaid vannak? Baráti kör bővítése is lehet cél. Sport? Bármi dolog, ami érdekel és szívesen töltesz vele időt? Használd ki, hogy van időd, mert kicsit magaddal foglalkozni, ne a külső elvárásoknak akarj megfelelni 0-24. Tényleg kell most neked valaki, mármint úgy most azonnal, nem lenne jobb kicsit magadat helyretenni először?
2020. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Rosszul választottam egyetemet, nincs elég pontom, arra a szakra ami az álmom és emiatt is rosszul érzem magam. Nagyon nehezen barátkozom. 1-2 barátom van csak
2020. jan. 19. 15:50
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a belsőddel van gond, akkor lehet, hogy pszichiátriai eset vagy
2020. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem nagyon hol ismerkedned, ráadásul lehangolt, szomorú, önbizalomhiányos kisugárzásod van. Biztosra veszem, hogy legkevésbé sem vagy nyitottnak, érdeklődőnek tűnő a férfiak számára szóval ezt meggfejetettük.
2020. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Eloszor rakd magad lelkileg rendbe es csak utana akarj kapcsolatot. Kulonben csak azok fognak radmozdulni, akik kihasznalnak. Mert nekik mindegy, hogy miert vagy szomoru es zarkozott, azzal a reszevel ok nem foglalkoznak. Szakember tud segiteni. Lehet, hogy a depressziobol kihoztak, de maradt meg munka.


43F

2020. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert sugárzik belőled a megkeseredettség. Esetleg még ki is mutatod direkt.

Elég ijesztő tud lenni.

Nem tudom külsőre mennyire vagy rendben, de az is lehet egy ok. ;)

2020. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Magamura08 válasza:
100%

Szia,

Alapból rossz az önértékelésed. Amit írtál feljebb, abból nem az jön le, hogy buta lennél, sőt. Jól fogalmazol, jó a helyesírásod, jók a meglátásaid, az egyik legintelligensebb szöveg, amit mostanában olvastam. Szóval ezt a hülye vagyok-dolgot el is felejtheted. A tanulmányi eredmények nincsenek feltétlenül összhangban az intelligenciával, sok más tényező is közrejátszik (figyelemzavar, családi háttér, vagy egyszerűen csak tök más érdekel). Lehet, hogy művész-típus vagy. Nézz magadba, hogy miben vagy jó.

Szerintem mivel a béka segge alá kategorizáltad magad (teljesen alaptalanul), próbálod magad jó olcsón “kiakciózni”: “Hé fiúk, nem kell valakinek egy ilyen hulladék? Ingyen van.” De hulladék csak a szeméttelepnek kell.

A zárkózottsággal sincs semmi baj, én is az vagyok. Nekem is már csak egy barátom maradt ahogy teltek az évek - de az meg meghalt... Introvertált vagy és kész.

És még annyi, hogy azt tapasztaltam, hogy akiért kapar az ember mint a franc, az mind elmenekül - de akit le se tojsz, azt gyakran alig lehet levakarni. Ne kaparj :)

Még sosem írtam választ senkinek: te szimpi vagy :) Már ebben is jobb vagy egy csomó más embernél :)

2020. jan. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 HaBB_00 válasza:

Magamura08: Amit írtál szívmelengető, és nagyon igaz :) pontosan ezt gondolom én is, egy kivétellel:

"A zárkózottsággal sincs semmi baj, én is az vagyok. Nekem is már csak egy barátom maradt ahogy teltek az évek - de az meg meghalt... Introvertált vagy és kész."


Részvétem a barátod miatt, de szerintem az hogy valaki in- vagy extrovertált, nyitott vagy zárkózott, egyszerűen egy döntés kérdése. És mivel a kérdező éppen hogy ismerkedni, nyitni akar, nem hiszem hogy jó lenne ebben megerősíteni.


Kérdező: Minden másban teljesen egyetértek #18-cal, először magadat kell megszeretned (ami nem azt jelenti, hogy "jó vagyok úgy, ahogy vagyok" és leblokkolsz, hanem szereted magadat annyira, hogy változni tudsz (pl. szeretem magam, ezért figyelek arra, hogy ne egyek túl sok zsírosat, mert akkor elhízom (alapszükségleti szinten), és szeretem magam, ezért megteszek mindent annak érdekében, hogy a vágyaim és céljaim teljesüljenek (pl. tanulok, gyakorlok, emberek felé nyitott vagyok, stb.))), csak aztán tudsz istenigazából másokkal foglalkozni.


A barátkozás is döntéseken múlik. (Tapasztalatom szerint) a legkönnyebben úgy tudsz másokat magad felé megnyitni, ha adsz valamit. Sütit vagy bármit ami nálad van, akár tudást (segítesz valakinek), mert ezzel azonnal szimpatikussá válsz mások szemében. De fordítva is működik, ha segítséget kérsz, jó esély van rá, hogy aki segít, szívesen barátkozik is veled. De lehet még barátkozni élményeken keresztül és spontán is, ha mondjuk látod hogy unatkozik, és beszélgetést kezdeményezel.


Zárásképpen:

Néhány dolog ami engem segített és téged is tudna:


- Buddhizmus (hogy igyekszem nem okozni szenvedést se magamnak se másnak, érdemes beleásnia magát az embernek, tömérdek gyakorlati haszna van)

- Mensa klub (az Abszolút Nyitottak Társasága, a teszt csak a logikai intelligenciát teszi próbára, és remekül fel lehet rá készülni)


Remélem hozzátettem valamit én is a fejlődésedhez :)

2020. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod írj nekem :) és beszélgessünk :)

2020. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!