Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek magasak az elvárásaim, hogy ez zavar engem?

Figyelt kérdés

1 éve ismerkedtem meg online egy majdnem 30 éves férfival, akivel kb. 250 km-re lakunk egymástól, most már szingli újra így szeretne megismerkedni velem. A baj csak az, hogy szerintem értelmetlen lenne belekezdeni vele bármibe, mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője, az élethez való hozzáállása meg mostanság nagyon nem szimpatikus nekem.


Levelezőn van egyetemen, de ott fogja hagyni, kitalálta, hogy programozni szeretne. Ez nem így megy azért. Van saját lakása, de annyi rajta a hitel, hogy havi 70 ezer ft nettó marad a kezében, aminek legalább fele a rezsire elmegy, nyilván. És ilyet mond nekem, hogy ha 1 év múlva végzek az egyetemen, akár hozzá is költözhetnék. Mi? XD Ez körülbelül úgy festene, hogy én tartanám el, lévén, hogy semmit se engedhet meg magának ennyi pénzből. Nem tudom, miért néz ennyire hülyének.


Amúgy meg hogyan várná el, hogy csapot-papot itthagyjak mindent, ráadásul nekem is van saját lakásom, amin hitel sincs (örököltem), így ésszerűen neki kéne idejönni, ha lehetne ebből valami, a saját lakását ki kéne adnia, és abból fedezni a hitelét, nem pedig havi 70 ezerből élnie.


A másik, hogy újépítésű lakása van. Szerintem alap, ha az embernek nincs pénze, nem veri bele magát ekkora hitelbe, csak hogy ettől a lakástól menőbbnek tűnhessen. Mert neki egyértelműen nem való ez az árkategória, és 30 körül normális végzettség nélkül el sem várható, hogy ilyen lakást vegyen. Szóval nekem ez sem tetszik, hogy nagyravágyó, annak akarja mutatni magát, amitől nagyon messze áll.


Én reálisan látom a világot, hacsak nem vesz feleségül valaki, aki havi fél milliónál többet keres, nem fog megvalósulni azon álmom, hogy saját házat építtessek. Éppen ezért nem álmodozom erről, az emberek többsége panelben éli le az életét a városban ilyen árak mellett, ez van.


Fogalmam sincs mire alapoznánk a kapcsolatunk, nagy a távolság, nem tudja mit akar kezdeni a jövőjével, pénze nincs, de gyereket szívesen vállalna már, mondván, hogy ennél rosszabb anyagi körülmények közé is született már gyerek. Persze, végül is nettó 70 ezer meg az anyukajelölt gyede tökéletesen elég 3 személyt ellátni, parizeren is meg lehet élni végül is.


Az előző barátnője azért hagyta el, mert hogy nem lehet rá alapozni. Sajnos igaza van, nem hiszem, hogy sok olyan diplomás nő van, aki szívesen belemenne egy kapcsolatba egy olyan férfivel, aki semmit se tud felmutatni azontúl, hogy jó a dumája.


Persze lehet, hogy csak én vagyok válogatós és az én elvárásaim magasak.



2019. júl. 1. 14:37
1 2
 11/11 Zsuzsi.. válasza:
Menekülj!!!!
2019. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!