Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavar az hogy a lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar az hogy a lany nem ir vissza?

Figyelt kérdés

ha eppen randiztatok , es valami alakulgat?

Es valamiért nem ír vissza a lány? Nektek férfiaknak mi zajlik ilyenkor a fejetekben?


2019. febr. 25. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán te sem írtál vissza egy pasinak hetekig, aztán kíváncsi vagy, mit gondolhat? :D


Őszintén, én úgy vagyok vele, hogy 1. nem erőszak a disznótor, ha nem akar velem ismerkedni, akkor én sem akarok vele.

2. Nem vagyok kutya, hogy loholjak valaki után. Ha a csaj több napon (min 3-4 nap), heteken át rest visszaírni, még annyit sem, hogy "bocsesz, elfoglalt vagyok, de majd írok" akkor ugyan nem keresem. Sőt, ha ezek után varázsütésre feltűnne, eljátszva, hogy mi sem történt, gyanítanám, hogy több vasat is tűzben tart, és én csak egy vagyok a sorban.

2019. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenkit zavar, ha nem ír neki vissza az, akivel ismerkedik. Nem sokáig fogtok így ismerkedni.
2019. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavar az, ha állandóan írogat. Ha nem ír vissza, akkor tudom, hogy nem pálya és továbblépek.
2019. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nem esik rosszul?
2019. febr. 25. 23:13
 5/6 Rockarc ***** válasza:

Akinek volt gyerekszobaja, az megtanulta, hogyha kerdeznek, akkor illik valaszolni. Az aki nem ir vissza, arra kar vesztegetni az idot, minosegi kifogasok tomkelege merul fel vele kapcsolatban. Az okot termeszetesen nem fogod megtudni, de ennyi mar boven eleget arul el rola.


42F

2019. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hét után írnék én, hogy mi van, de különösebben nem zavarna. Nem szeretem ha fél óránként írogatni kell :D.
2019. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!