Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj hogy nagyok az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy nagyok az elvárásaim a nők iránt párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Mindig mielőtt megszólítanék egy nőt végignézem és leszűrők pár tulajdonságot róla és pl egyből kizáró ok nekem ha cigizik. Szerintem túl nagyok az igényeim. Mit tehetek ez ügybe hogy ez a hozzáállásom megváltozzon?

2019. jún. 24. 11:57
1 2
 1/12 Halmai Annamária ***** válasza:
95%
Nálam is kizáró ok ha egy pasi cigizik. Ez nem nagy elvárás.
2019. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem amíg nem nagyon elrugaszkodott amit szeretnél nem egy ideált kergetsz akkor nincs olyan hogy túl magas elvárás. Az már túl nagy elvárás pl szerintem ha csak olyan nő jöhet szóba aki természetes szőke göndör hajú pontosan 165 cm vékony nagymellű és ezek mellett házias kedves de jó karrierje van stb. Tehát ha szinte 0ra csökkented a szóba jöhető nők számát.

Amíg logikusak a kitételeid addig jó hogy vannak. Nincs rosszabb mint ha valakinek minden mindegy azzal már kvalifikált egy nő hogy lyuk van a lába közt. Az ilyen ember vagy elkeseredett és igénytelen vagy fogalma sincs mit is szeretne.

2019. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem baj a nagy elvárás, ha te is tudod azokat nyújtani.
2019. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mik a további elvárások? Mert a nemdohányzó egy dolog az nem nagy kitétel :)
2019. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kizáró ok ha egy pasi cigizik. Szerintem ez nem nagy elvárás.
2019. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És mik azok a nagy elvárások? Mivel jó pár embernek, rajtad kívül, nálam is pl. kizáró tényező a dohányzás.


Semmi baj nincs azzal, hogy vannak elvárásaid. Sokan még a legalapvetőbb dolgokat is nagy elvárásnak titulálják, pl. hogy légy hűséges, tudj kompromisszumot kötni, mindent meg lehessen őszintén és nyíltan beszélni, légy segítőkész, empatikus, figyelmes..stb.

2019. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még elvárásom hogy ne legyen felszínes, tehát ne az öltözködésével akarjon kitünni,hanem inkább az intellektuális tudásával, valamint az élethez se legyen szerencsétlen, ne viselkedjen túl gyerekesen, ezalatt azt értem hogy ne minden szabadidejében bulizza el az összes pénzét.
2019. jún. 24. 12:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egy itt korábban említett "török vőlegény" igénylistájának light változata. Tehát a lényeg, hogy ne legyen módja felhívni magára más pasik figyelmét ("láthatatlan" öltözködés), illetve ne legyen alkalma ismerkedni se más pasikkal (nem jár bulikba).
2019. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg eléggé kacagnivaló, hogy te ezt a kettő igényedet intellektuális tulajdonságok jelzőjeként akarod megetetni velünk, válaszolókkal. Fun fact: ugyanúgy, ahogyan velünk sem sikerült, egyetlen nővel sem fog sikerülni (pláne, ha TÉNYLEG intelligens az illető).
2019. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez semmi emeld a lécet magasabra nyugodtan!
2019. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!