Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj hogy nagyok az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy nagyok az elvárásaim a nők iránt párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Mindig mielőtt megszólítanék egy nőt végignézem és leszűrők pár tulajdonságot róla és pl egyből kizáró ok nekem ha cigizik. Szerintem túl nagyok az igényeim. Mit tehetek ez ügybe hogy ez a hozzáállásom megváltozzon?

2019. jún. 24. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Nem mindegy melyik fél ohházállására vagy kíváncsi. Ha nő vagy: Minden kizáró ok lehet, Ha férfi: Megszólalsz h valami nem tetszik, már mehetsz is világgá. Egyébként tök vicces, hogy szokásokat tesznek kizáró okok közé egyesek. Ha cigizik, de atom milliomos, sármos, minden téren rendben akkor a figura kizárva. Ha nem cigizik, de hajléktalan az rendben van. Furcsa egy felfogás...
2019. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha az embernek vannak elvárásai. Az a baj, ha esetleg az elvárásai miatt kevés nő jöhet szóba, azok meg nem vele akarnak lenni, akkor elkezd hisztériázni meg a nőket felszínesezni, rinyálni.

Illetve akkor, ha az elvárásainak a nagy része felesleges sallang. Nyilván mindenkinek más az, ami tényleg fontos és más az, ami sallang.


Speciel a dohányzást megértem, én hányok a cigiszagtól (egészen konkrétan főleg az állott cigiszagú lehelettől), én nem tartom akkora elvárásnak.

2019. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!