Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek magasak az elvárásaim, hogy ez zavar engem?

Figyelt kérdés

1 éve ismerkedtem meg online egy majdnem 30 éves férfival, akivel kb. 250 km-re lakunk egymástól, most már szingli újra így szeretne megismerkedni velem. A baj csak az, hogy szerintem értelmetlen lenne belekezdeni vele bármibe, mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője, az élethez való hozzáállása meg mostanság nagyon nem szimpatikus nekem.


Levelezőn van egyetemen, de ott fogja hagyni, kitalálta, hogy programozni szeretne. Ez nem így megy azért. Van saját lakása, de annyi rajta a hitel, hogy havi 70 ezer ft nettó marad a kezében, aminek legalább fele a rezsire elmegy, nyilván. És ilyet mond nekem, hogy ha 1 év múlva végzek az egyetemen, akár hozzá is költözhetnék. Mi? XD Ez körülbelül úgy festene, hogy én tartanám el, lévén, hogy semmit se engedhet meg magának ennyi pénzből. Nem tudom, miért néz ennyire hülyének.


Amúgy meg hogyan várná el, hogy csapot-papot itthagyjak mindent, ráadásul nekem is van saját lakásom, amin hitel sincs (örököltem), így ésszerűen neki kéne idejönni, ha lehetne ebből valami, a saját lakását ki kéne adnia, és abból fedezni a hitelét, nem pedig havi 70 ezerből élnie.


A másik, hogy újépítésű lakása van. Szerintem alap, ha az embernek nincs pénze, nem veri bele magát ekkora hitelbe, csak hogy ettől a lakástól menőbbnek tűnhessen. Mert neki egyértelműen nem való ez az árkategória, és 30 körül normális végzettség nélkül el sem várható, hogy ilyen lakást vegyen. Szóval nekem ez sem tetszik, hogy nagyravágyó, annak akarja mutatni magát, amitől nagyon messze áll.


Én reálisan látom a világot, hacsak nem vesz feleségül valaki, aki havi fél milliónál többet keres, nem fog megvalósulni azon álmom, hogy saját házat építtessek. Éppen ezért nem álmodozom erről, az emberek többsége panelben éli le az életét a városban ilyen árak mellett, ez van.


Fogalmam sincs mire alapoznánk a kapcsolatunk, nagy a távolság, nem tudja mit akar kezdeni a jövőjével, pénze nincs, de gyereket szívesen vállalna már, mondván, hogy ennél rosszabb anyagi körülmények közé is született már gyerek. Persze, végül is nettó 70 ezer meg az anyukajelölt gyede tökéletesen elég 3 személyt ellátni, parizeren is meg lehet élni végül is.


Az előző barátnője azért hagyta el, mert hogy nem lehet rá alapozni. Sajnos igaza van, nem hiszem, hogy sok olyan diplomás nő van, aki szívesen belemenne egy kapcsolatba egy olyan férfivel, aki semmit se tud felmutatni azontúl, hogy jó a dumája.


Persze lehet, hogy csak én vagyok válogatós és az én elvárásaim magasak.



2019. júl. 1. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett,hogy ezen bosszankodsz,nem is kellene beszélned vele,ha ennyire nem szimpatikus,és nem értesz egyet a terveivel,látásmódjával.Enne ellenére 1 éve tartod vele a kapcsolatot.
2019. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerűen csak másképp gondolkodtok dolgokról

Ha ő íj lakast akart hagy vegyen azt elvégre ő fizeti ki nem más.

Próbáljátok kompromisszumra jutni :))

2019. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert szó nem volt arról, hogy akarna valamit. Jól el tudunk beszélgetni, meg max. hetente 1x beszélgettünk, 3 hónap kimaradt közben, és igazából mindig ő keres, én meg nagyon nehezen mondom azt valakinek, hogy ennyi volt, ha maguktól nem tűnnek el az életemből. Igazából azontúl, hogy én nem keresem, csak ő engem, semmi olyat nem tettem, ami miatt neki indoka lenne végleg megszakítani velem a kapcsolatot. Bár szerintem az, hogy nekem aztán mindegy, hogy beszélünk-e vagy sem, elég komoly jelzés arra vonatkozólag, hogy nekem nem igazán fontos ez a kapcsolat, csak nem tudom, hogyan lehetne ezt szépen közölni, hogy tényleg felfogja.
2019. júl. 1. 14:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Valóban másképp gondolkodunk a dolgokról de ez egy kapcsolatba nem igazán fér bele. Maximum ha nem érdekelne minket semmi és barátság extrákkal kapcsolat lenne. Én viszont nem vagyok ilyen lány.
2019. júl. 1. 14:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez még a barátság extrába se jönne ki jól.Az összes cucca nálad lenne,aztán azt veszed észre,hogy eteted,itatod,és lényegében 7 napból 3-at ott van.

Meg kell neki mondani,hogy nem szeretném tovább folytatni a beszélgetést,mert teljesen máshogyan gondolkodunk.Ennyi.Aztán ha jön a miértekkel,akkor meg elmagyarázni,mennyire nem érzed,hogy egy hullámhisszon vagytok.

2019. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem keress egy olyan pasit, akinek saját, tehermentes, újépítésű lakása van, és minimum nettó félmillát keres. Az olyan már illene hozzád, hiszen te is erős, határozott, önálló egyén vagy. Még saját lakásod is van, tehermentes. Örökölted.
2019. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És azon információ felett miért siklik el mindenki, hogy 250 km-re vagyunk egymástól? Az időbeosztásom miatt havonta 1 napot tudnék rászánni, ugyanis egyetem mellett még dolgozom is, ráadásul péntek-szombat, amikor ő neki már hétvége van,de én csak vasárnap vagyok szabad. De ő már el tudná képzelni, hogy egyetem után repülnék hozzá együttélni. Meg se fordult a fejében, hogy nekem van itt életem, amit pont egy alkalmi kapcsolat okán feláldoznék. Mert havonta 1 nap bizony édeskevés ahhoz, hogy többnek nevezzem. De még ha helyi srác akarna kapcsolatot, akkor is alig van szabadidőm, vele sem tudnám az összes vasárnapom együtt tölteni. Sajnos egyetem+munka szinte összeegyetethetlen egy kapcsolattal, mert nem csak heti 40 óra elfoglaltságot jelent. :( Szóval jelen helyzetemben senkivel se jönnék össze, mert nem tudnék annyi időt rászánni egy kapcsolatra, ami szerintem kellene.
2019. júl. 1. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért siklottunk el felette,mert nem is szimpatikus a srác.Csak valaki,akinek nem merted elmondani,hogy nem is akarsz vele dumálni.Az meg,hogy őt ez nem zavarná a saját gondja.
2019. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jelenleg nem fér bele kapcsolat az életedbe és amúgy ilyen fenntartásaid vannak a sráccal, mi a kérdés.

Egyszerűen mondd meg neki. Sok mindentől megkíméled magad. Meg őt is. Ha továbbra is beszélsz vele amikor keres, az fog neki lejönni hogy hitegeted. A következő beszélgetésnél szépen udvariasan közöld vele hogy jelenleg nem szeretnél kapcsolatot senkivel és egyébként az időbeosztásod sem engedné hogy 250km-ra utazgass. Meg amúgy sem egyeznek a terveitek.

Mondd el neki ezeket.

32/N

2019. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ha valakit esetleg érdekel, elmesélem hogy alakult.


Mivel nagyon akart látni, végül beleegyeztem. Eljött a saját városomba, nem én kellett ő hozzá menjek. Ez egy plusz pont. Alighanem egyből leszűrte, hogy részemről ez nem fog menni. Nem nyomult, csak a hajam birizgálta 1-2x. Amikor a lakásomban voltunk mondjuk folyton belemászott az aurámba, amit sosem értek, miért jó az embereknek, akkor sem, ha akarnak valamit. Nekem ez tőle is sok volt.


A testi közelségen kívül semmilyen formában nem próbált elcsábítani, udvarolni vagy valami hasonló. Emiatt gondolom azt,hogy egyértelmű volt neki, hogy én semmit se akarok. Azon kicsit fennakadt, hogy nem aludtam volna vele egy ágyban. Én aludtam egy felfújható matracon, mondván, hogy ő a vendég, aludjon ő a kényelmes ágyamban. Elfogadta az ajánlatot. Másnap reggel közölte velem, hogy nincs kedve ahhoz a programhoz, amit kitaláltam (egy kilátóhoz vittem volna). Úgyhogy lejött ide, és csak abból állt a program, hogy a plázában mászkáltunk 3 órán át. Mondjuk közben eleredt az eső, szóval esély nem lett volna bármi egyebet csinálni. Ezalatt egy szót se szólt hozzám azontúl, hogy melyik boltot nézzük meg. Egyfolytában a telefonját nyomkodta.


Udvariasnak semmilyen szinten nem az. Bár egyszer kifejtette nekem, hogy nem hisz abban, hogy a nőknek ajtót kell nyitni, vagy ilyenek. És tényleg nem. XD Az már megint más kérdés, hogy amúgy külsőre sem vonz. Én mindig ilyen chates barátként tekintettem rá, akivel el lehet dumálni dolgokról, de ennyi. Más fiúkkal is van olyan barátságom, hogy azon kívül más nem jöhetne szóba velük.


Nekem van egy értékrendem, aminek vannak olyan pontjai, amiből nem adok lejjebb, mert hosszú távon nem tudna működni a kapcsolat. Barátnőmnek hasonló elvei vannak és talált magának normális partnert. És nem ő az egyetlen barátnőm, akinek hasonló elvei vannak. Barátkozni mondjuk mindig könnyebb, mint párt találni.


Vele kapcsolatban az tette be az ajtót, amikor közölte velem ott nálunk még alvás előtt, hogy apasági teszt nélkül senkinek se hinné el, hogy tőle van a gyerek. Na jó, ha valaki képtelen bizalomra (esetleg saját rossz tapasztalatból indul ki) akkor semmi alapja nincs egy kapcsolatnak se. Ezentúl sok más rossz tulajdonságát is kiecsetelte, meg hogy mennyire szépnek és jóképűnek tartja magát. Hát jó, akkor éljen boldogan az egojával. :D


Mondandom se kell, meg sem köszönte, hogy fogadtam, azóta pedig nem írt. Ha esetleg mégis jelentkezne, megírom neki, hogy ne keressen többet. De szerintem ezek után nem lesz motivációja írni. Ki tudja, ha lefeküdtem volna vele, talán akkor is ez lett volna a végkifejlet. Úgyhogy örülök, hogy nem tettem.

2019. júl. 21. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!