Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Flegma stílusom van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flegma stílusom van, de közben meg mély érzésű vagyok, hogy talalhatnam meg azt a lányt aki hozzám illik?

Figyelt kérdés
Elég nyers flegma stílusom van, de azt a legtöbben nem gondolnák,hogy milyen empatikus vagyok. Lehet,ez valami tudatalatti védekezési mechanizmus,nemtom. Mindenesetre ilyen vagyok. Vannak lányok akiknek nagyon bejön ez a flegma stílus, viszont az riasztja őket ha megismerik az értelmesebb oldalamat is. Akiknek még az jönne be, azokat meg a flegma stílus riasztja el. A gond csak az,hogy ez mind én vagyok, ilyen a stílusom.
2019. jún. 29. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugy hogy ha ismerkedsz egy lánnyal akkor nem a flegma stílusoddal akarod elöször lenyűgözni.

Sok sikert

2019. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én senkit se akarok rögtön lenyűgözni, nem szándékosan vagyok ilyen, hanem ez csak úgy kijön belőlem. Haverjaim szerint inkább az érzelmes oldalam nem kéne megmutatni, de én nem tudom magam megjátszani. Meg hát ha valaki meg akar ismerni és nem csak a stílusom alapján ítél meg, annak én magamat fogom adni. Lehet hogy sokakat elriasztok ezzel, de velük úgysem működne hosszútávon, hulyiteni pedig senkit nem akarok.
2019. jún. 29. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Csodával határos módon... De tényleg. Nehéz lesz hozzád passzoló lányt találni és valószínűleg ő hasonló viselkedésű lesz.

Részben hasonló helyzetben vagyok. Én is nyers vagyok, amiért sokan bunkónak tartanak. Plusz alapvetően vidám, nem aggódom látványosan túl a dolgokat, szeretem a szexet, szóval felszínesen egyszerű dolgoknak tűnök. Közben mély érzésű vagyok, amit a környezetemből nagyjából 4 lány vett eddig le, senki más. (2 legjobb lány barátom, egy exem és egy haverom barátnője.)

2019. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a hozzád való lány az utadba kerül, akkor ezt éreznie kell! Nálam pont így van most egy férfivel. Flegma, nagyképű amit mutat, de tudom a közös ismerőseinktől hogy ez csak álca! Szeretem! Tehát ne add fel!
2019. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén az érzékeny lányokat, és keresd a bunkó flegmákat, akikbe egy csepp nőiesség és gondoskodás sem szorult!
2019. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!