Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárhatom 43 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom 43 évesen egy ferfitöl, hogy picit udvaroljon, vagy illik elsö találkán elfogadni az ajánlatát, hogy minek húzzuk az idöt, legyen szex?

Figyelt kérdés

Persze az en koromban mar boldog kéne legyek , hogy megpiszkálnak .

Es nem kell húzni az idöt , nyilván , mivel ilyen ajanlatokat kapok , kizárólag



2019. jún. 16. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg ennyire nincsen önbecsülésed, hogy oda adnád magadat az első randin? 40 évesen már tudhatnád, hogy egyenes út ahhoz, hogy csak kihasználjanak.
2019. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki komolyabban akar egy nőtől valamit, tudhatná, hogy evvel elront mindent, ha erőlteti.

Ha Te is benne volnál, az más téma.

2019. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
A te korodban valóban mások már a játékszabályok, de semmit sem kell, főleg nem első randin szexelni. Várasd kicsit, de ne sokat. Ha lelép, amúgy sem lett volna hosszútávú a dolog.
2019. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért egy picit udvaroljon. Attól, hogy 43 éves vagy, igenis nő vagy. Ne tedd szét a lábad akárkinek!
2019. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is próbáltak már ilyet beadni,hogy felnőttek vagynk minek húzni.Na de azért tiszteljem már meg engem is azzal,hogy meg akar ismerni kicsit,legalâbb annyira,mint a fiatalabb kortársaim.

Ezzel szinte azt mondja,hogy csak szex kell.

Ha pedig odaadom magam 2 nap után,akkor ennyi idősen is képes betenni a könnyen kapható,csak erre jó skatulyába.

Amikor hasonlót mondtak nekem,mint neked,akkor elment a kedvem a továbbiaktól.37

2019. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem korfüggő. Ha a férfi nem tisztel, akkor ne menj bele. Mondd meg neki, hogy ez neked még gyors, különben tényleg azt fogja gondolni rólad, hogy "örülj, hogy valaki megpiszkál". Komolyan jó érzés ez? Legyél szexi, dögös, 43 évesen még egyáltalán nem vagy öreg!
2019. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván nem csak egy strigula szeretnél lenni számára

[link]

2019. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Nehezen hiszem, hogy te no vagy.

Ha kicsit is jól nézel ki, bármikor találsz pasit, aki "megpiszkal" 25-70 között.


Igen, viseljedjen ferfikent, banjon veled nokent, es meg véletlenül se menj bele kanos pasik ajanlataiba. Nincs onbecsulesed? Vagy olyan egetrengetoen jó pasik ezek az urak?

2019. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát elvárni elvárhatod éppen....

azért az is kérdés hogy rólad milyen kép jön le az illető férfinak. és hogy te mit tudsz nyújtani cserébe. mert elvárások azért mindig vannak:)

2019. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mit kéne tudni nyújtani cserebe?
2019. jún. 16. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!