Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha olyan csajjal járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha olyan csajjal járok akit nemszeretek?

Figyelt kérdés
nemakarok 1edül lenni. nemakarok futó kapcsolatot. és a lányt se használom ki szerintem.
2010. júl. 9. 18:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb hogy szerelmes is legyél és ne is legyél magányos, ha ott hagyod ezt a lányt és gyorsan keresel egy újat akibe szerlmes vagy. persze így egy darabig magányos leszel. de tudsz jobbat?
2010. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
na.. szoval. épp 3 hónapja szakítottam csajommal. akiről szóvan lány az nagyon kedves velem, érdeklem.. amit eddig nemigazán éreztem.
2010. júl. 9. 19:54
 23/26 anonim ***** válasza:
vagyis magyarúl a volt csajok nem viszonozták a kedvességed?Értem.Akkor viszont becsüld meg ezt a lányt,ne használd ki érzelmileg,ki tudja mi alakúl ki belőle,és légy vele te is odaadó,de ne legyen egyoldalú a dolog,hogy csak a hiányérzetedet elégíted ki nála úgy értve lelkileg a teljes boldogsághoz két ember kell,én sok sikert kívánok a továbbiakban próbáljatok egymáshoz közelebb kerülni,mert ha ez a lány tényleg ennyire kedves akkor egy próbát megér,de kell az a bizonyos plusszz akkor is,legalábbis nálam.:)
2010. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
tudod én is voltam hasonló helyzetben.Volt egy rövid időszak az életemben amikor 1dűl voltam,és pont akkor belépett egy férfi az életembe aki a csillagokat is lehozta volna nekem az égből,szeretgetett kényeztett,tőrődött volna velem,de hiába minden éreztem hogy soha nem fogom tudni neki viszonozni azokat az érzelmeket amit ad nekem,indíthattam volna azzal..hoppá itt egy pasi de kedves legalább nem alszom esténként 1dűl/mellesleg még szeretek társ mellett is 1dűl aludni/:)na mind1.De sajnos nem jött be,így inkább maradtam továbbra is 1dűl minthogy olyan emberrel éljek együtt ahol megvan a kapcsolatlátszat de érzelmileg űrt érzek magamban s nem tudom teljes mértékben átadni magamat mivel hidegen hagy mint Férfi,hiába szeretem mint embert,ha nem tudok hozzá odabújni meg hasonló apró gesztusok,részletek hiányoznak az én részemről ami által eleve nem lehet teljes egy kapcs,és az ilyenben én 1szerűen nem tudnám jól érezni magam.Hiába kapok meg mindent,de vhol mégsem kapom meg,mert rossz irányból jön az érzelem,így inkább bele se mentem komolyabban.
2010. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak bunkóság.
2010. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Son of Eld válasza:
Igen gáz
2010. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!