Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha olyan csajjal járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha olyan csajjal járok akit nemszeretek?

Figyelt kérdés
nemakarok 1edül lenni. nemakarok futó kapcsolatot. és a lányt se használom ki szerintem.
2010. júl. 9. 18:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Mondom részemről igen. Csak ha kölcsönös a szerelem. De ha ezt így jónak tartod. Nekem 8. Viszont gondolj arra, lehet ha elengednéd, (ha tényleg nem szereted) és tovább lépne, találkozna egy olyannal aki tényleg viszont szeretné. Így elrontod az ő boldogságukat.


20/F

2010. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ne higgye, hogy szerelmes vagy belé, a többi rendben van.
2010. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Te őt is és saját magadat is becsapod kedves kérdező.Nem is értem.Én inkább választanám a szingliséget,minthogy olyannal legyek együtt aki iránt egy fikarcnyit se érzek,ráadásúl megjátszani se tudom magam.Sajnálatból meg nem leszek senkivel.Igen szeretni kell ahhoz a másikat hogy teljes legyen egy kapcsolat,mert így soha nem leszel boldog.
2010. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szereted mint embert?Ez nagyon kevés egy kapcsolathoz.A kapcs ott kezdődik:szeretem mint Nőt,vonzódom hozzá,kívánom minden egyes porcikáját,öröm vele minden egyes perc.Na most ha ebből 1 is hiányzik az már eleve hallott.
2010. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
ha szingli vagyok akkor nem olyannal vagyok aki iránt semmitse érzek??? sőt!!! még nemis ismerem!!!
2010. júl. 9. 19:36
 16/26 anonim ***** válasza:
Inkább hangsúlyozd, hogy nem vagy szerelmes.
2010. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A kapcs ott kezdődik:Szeretem mint Nőt,vonzódom hozzá,kívánom minden egyes porcikáját,öröm vele minden egyes perc...ha ebből nem értesz sajnálom:S
2010. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mi változik attól, hogy átkeresztelsz egy barátságot? Ettől még magányos maradsz.
2010. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem akarsz futó kapcsolatot,viszont ha komolyabbat szeretnél ezek a dolgok elengedhetetlenek,ugyanis egy tartalmas kapcsolatnak sok összetevője van.Ahol nincs meg a kezdeti lángolás vonzalom,csak szeretem mint embert szimplán ott később se lesz.Lehet belőle kapcsolat persze,csak nem mind1 milyen kivitelezésű és tartalmú.De ez csak az én véleményem.
2010. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A másik nem érzed belűlről hogy lelkileg üres vagy?Nem baj tudod ezt hívják társas magánynak.Van valaki melletted,de még sincs.:S
2010. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!