Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha olyan csajjal járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha olyan csajjal járok akit nemszeretek?

Figyelt kérdés
nemakarok 1edül lenni. nemakarok futó kapcsolatot. és a lányt se használom ki szerintem.
2010. júl. 9. 18:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Meddig lehet ezt így megjátszani? :P
2010. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. Mivel lehet, hogy a csaj oda-vissza van érted, nagyon szeret, te meg csak becsapod.
2010. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban ez tök normális, nagyon sokan nem igazán az érzelmek szerint döntenek, felesleges is ilyeneket kérdezgetned...
2010. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gáz. Miért félsz az egyedülléttől? Az embernek meg kell tanulnia önállóan élni, enélkül nem lesz képes tartalmas kapcsolatra sem.

Abban az esetben nem használod ki, ha a lány tudja, hogy nem szereted, de ő azért van veled, mert úgy döntött, hogy segít elűzni a magányod. Ellenkező esetben kihasználod.

2010. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék úgy járni valakivel, hogy semmit nem érzek. Frusztrálónak érezném és tehernek. Felesleges, időpocséklás.


20F

2010. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de én mivel használom ki? azzal hogy velem akar lenni és velemlehet? nem félek a magánytól hanem unom a magányt. és én mégkedvesebb lennék vele mint azzal akit szeretek mert nemakarok rosszat neki. csak annyit akarok a kapcsolatból meríteni hogy van valakim akivel jólérezhetem magam. évekóta terelem szegényt. és nemkizárt hogy beleszeretek. tud mindent rólam mert haverok vagyunk régóta. gyakorlatilag én csak rábólintanék ha legközelebb megkérdi hogy járnék e vele. szeretnék szeretni.
2010. júl. 9. 18:54
 7/26 anonim ***** válasza:
nem gáz, de ebbe semmi öröm
2010. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az emberek általában úgy szeretnek szeretni, ha viszonozzák. Normális embernek az nem elég, hogy "megengeded" neki, hogy szeressen, mert veled lehet, te meg mindent megteszel érte, csak éppen nem szereted úgy, ahogy ő ezt várja. Mielőbb tisztázzátok és tegyétek kölcsönösen egyértelművé a kapcsolatotokat!
2010. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
öröm?? hát öröm nincs de kell egy társ. vagy tényleg csak azzal jövünk össze akibe szerelmesek vagyunk????
2010. júl. 9. 19:01
 10/26 A kérdező kommentje:
de mégjobban kedves lennék vele. hogy véletlenül se érezze hogy nemvagyok szerelmes. de szeretem mint embert, vagy mint társat. csak szerelemmel van akkor kapcsolat?
2010. júl. 9. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!