Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Akkor is örültök ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akkor is örültök ha olyan fiúnak tetszetek aki nektek nem jön be, vagy csak akkor, ha kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés
Ha nem jön be akinek tetszetek akkor lehetőleg kerülitek az illetőt? Vagy éppen fordítva, ha tetszik de valami miatt mégsem lehet semmi (pl kapcsolatban vagytok, amit nyilván nem akartok kockáztatni)?
2010. júl. 9. 14:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Rendes lánynak tűnik, azért is próbáltam meg háta összejön :) Ha van barátja és mégis benne lett volna a dologban akkor nem is tudom mit tettem volna. Most azt mondom, akkor én léptem volna vissza hiszen ha a jelenlegi barátjával megteszi ezt akkor velem is megteheti bármikor, de nem volt ilyen a helyzet így nem tudhatom mi lett volna ha...

Az is lehet, hogy stílust kéne váltanom... Valaki írta az egyik kérdésre, hogy mióta bunkó azóta megy neki a csajozás. Nem értem, tényleg ez a nyerő? De most komolyan. :S

2010. júl. 9. 19:04
 12/18 x Susy Omega x ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeee! :D ne legyél tapló, csak mert sok lánynak tetszik ez a stílus! legyél önmagad! anyám, micsoda közhely... xD de tényleg ezt gondolom. ^^
2010. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Pedig eddigi tapasztalatom alapján a bunkó a nyerő, ha nem foglalkozik a barátnőjével, és esetleg meg is csalja. Aztán hallom tőle, hogy mennyire szereti a barátnőjét. Hát persze... Ha én szeretek egy lányt akkor nekem Ő a legjobb nő és fel sem merül bennem hogy megcsaljam.

Valami csak nincs rendben mert ez normálisan közeledek/udvarias vagyok a lányokkal valahogy nem működik. Mellesleg túlságosan ronda sem vagyok, többször is kaptam már pozitív visszajelzést (nem családtagoktól, tudom hogy az nem számít :P)

Akkor merre is találom azokat a lányokat akik nem a bunkókra meg a díszb*zikra buknak és még nem foglaltak? Hol bujkálnak? :)

2010. júl. 9. 21:16
 14/18 x Susy Omega x ***** válasza:
jelen! :D
2010. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Akkor megvagy :P Köszi a válaszokat, jól eldumálunk itt :)
2010. júl. 10. 00:08
 16/18 anonim ***** válasza:

07-09 21:16


Hát figyu én pont az a szerencsés eset vagyok,aki ha hiszed ha nem,nem tapló bunkó paraszt tiszteli a nőket,jobban szeretem őket bárminél,nyílt,őszinte stb vagyok..És Hála istennek találtam egy olyan csajt magamnak,akinek ez a TÖKÉLETES!

Egyébként meg..A volt barátnőmmel is ez volt a helyzet.Miután szakítottunk én még szerettem őt,de ő távolodott tőlem,eltaszított magától..Félév várakozás után kiderült,hogy ő rájött mégis engem szeret mert nem talál még egy hozzám hasonló srácot,de én addig már beleszerettem egy másik lányba(a mostani barátnőm).Megbeszéltem vele,hogy JÓ barátság de nem lehet több..Sok sok magyarázkodás után végre megértette.

Ezzel szimplán annyit akarok mondani,hogy ő nem kerül el engem,de elfogadta a barátságot..Márpedig ő az exem és sokkal jobban szerettem bárminél.Mai napig találkozgatunk.

Sok sikert.

16/F

2010. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Háát...ez kétesélyes kérdés. Akinek önbizalom hiánya van, az biztos örül hogyha tetszik valakinek. Aki plázacica+menő+van egó,az meg boldog hogyha csak olyannak tetszik akivel kölcsönös a vonzalom....
2010. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Eleinte még örültem, jó volt látni h valaki csak van, aki szépnek talál. Most viszont már tényleg nagyon örülök, ha csak olyannak tetszem akivel kölcsönös a vonzalom. Ez pedig sajnos elég ritka :S aki nekem tetszik, annak én nem, akivel pedig csak haverkodni szeretnék, annak megtetszem. Ez azért rossz, mert kb rendes haverom se lehet, mert vagy nekem tetszik, vagy én neki. Ráadásul most pont olyan helyzetben vok, hogy tetszem egy srácnak, de nekem ő nem. Vagyis bejön meg minden, de nem érzem azt, h ebből komoly kapcsolat lehet. Néha-néha smárolni, kihasználni egymást amíg nincs senkink... az nekem oké lenne. De nem teszem meg, soha nem tenném meg, mert vele szemben nem lenne fair. Tudom, hogy ő többet akarna, úgyh nekem is egyenesnek kell lennem vele. :S Higgyétek el, egy idő után ez már tök szívás.
2010. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!