Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Akkor is örültök ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akkor is örültök ha olyan fiúnak tetszetek aki nektek nem jön be, vagy csak akkor, ha kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés
Ha nem jön be akinek tetszetek akkor lehetőleg kerülitek az illetőt? Vagy éppen fordítva, ha tetszik de valami miatt mégsem lehet semmi (pl kapcsolatban vagytok, amit nyilván nem akartok kockáztatni)?
2010. júl. 9. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát az egot feltudja dobni egy kis udvarlás, de megmondom mindig, amikor valaki hajt rám, hogy bocsi, de van barátom:)
2010. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Én nem örülök neki ha olyannak tetszem...
2010. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jól esik de kis idő után már idegesítő, én kerülném az ilyet.
2010. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Beatrix17 ***** válasza:
Jól esik,persze,de első körben leszögezem,hogy esélytelen!
2010. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

először megnézem van e valami hasznom belőle ;) persze nem teccik de ha pénzes vagy tudd olyat nyujtani amit mástól nem kapok meg akkor belemegyek de mihelyst megszereztem amit akarok viszlát :D

megérdemlik a pasik ők is csak kihasználják a csajokat csak "arra"kell nekik :S

ideje nekik visszavágni ;)

2010. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 x Susy Omega x ***** válasza:
71%
természetesen mindenkinek jólesik, ha pozitív visszajelzést kap önmagát illetően... de véleményem szerint csak az önértékelési problémákkal küzködő vagy egyszerűen önző, gonosz és szívtelen lányok élnek vissza egy olyan fiú szimpátiájával, akit nem is találnak helyesnek...
2010. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

ha mondjuk bókol vagy megdícsér valaki, akkor jólesik persze, de ha nyomul, erőlködik, próbálkozik, akkor nem.

ha meg olyan van, hogy tetszik, és nem lehet semmi, akkor nagyon szar, mert szenvedek, ha nem érdekelném engem sem érdekelne. ilyen szituban vagyok most...

2010. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

talán az egom növeli egy kicsit de én nem szoktam neki örülni, mivel ha mondjuk én csak barátként tekintek rá ez elégé rombolja a barátságunkat, volt hogy a legjobb barátom let belém szerelmes, aminek a vége az össze veszés lett, én aztszeretem ha az a fiu szeret aki nekem is bejön =]

16L

2010. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat... Azért kérdeztem mert akinél nemrég próbálkoztam úgy tűnik kerül. Úgy érzem, mintha szándékosan nem akarna a látóterembe kerülni, mintha nem akarná hogy lássam. Nem voltam nyomulós, vagy bunkó, az nem az én stílusom. Ahogyan közelítettem abból leszűrhette volna hogy nem vagyok tapló és felfogtam amit mondott (van barátja, legalábbis ezzel szerelt le), nem fogok újra próbálkozni... Korábban többször szemeztünk, azt hittem én is tetszem neki, ezért is próbáltam meg, hátha sikerül.

Azóta kicsit kellemetlenül érzem magam a közelében, rossz arra gondolni hogy esetleg a próbálkozásom miatt kerül. Vajon mit gondolhat rólam? :S:S

2010. júl. 9. 18:13
 10/18 x Susy Omega x ***** válasza:
91%
lehet, hogy tényleg van barátja, és tetszel neki, csak rendes lány, próbál a fiú mellett kitartani, ezért át kell gondolnia mindent, de addig sem akar látni. viszont az is elképzelhető, hogy szimplán nem vagy az esete. akkor sem kell elszomorodni, mert rendes srácnak tűnsz, biztos feltalálod magad! :) és ne görcsölj, hiszen mindent jól csináltál! várj, amíg tudsz, aztán lépj tovább! ;)
2010. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!