Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér hölgyek, hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér hölgyek, hogyan lehet legkönnyebben ismerkedni veletek, közelíteni hozzátok?

Figyelt kérdés
Több módon próbálkoztam,inkább kevesebb,mint több sikerrel.Az utcai leszólítás nehezen megy,nem is sikeres.A neten ha extrém kövér nőt keresek,akkor kövér fétisesnek hívnak,gúnyolódnak velem.Pedig nekem csak egyszerűen tetszenek az óriási idomok,vonzónak találom a nagyon nagy nőket.Azt már csak zárójelben írom,hogy sportos férfi vagyok.

2019. jún. 20. 13:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Menj oda azt mutatkozz be

Vagy keress egy feede lányt azt hízlald fel akkorára amekkoráta akarod

De elég bunkó dolog addig szeretni valakit ameddig úgy néz ami neked tetszik

Ez ugyanaz hogy ha valaki összejön egy csajjal és a csaj felszed pár kilót akkor otthagyja csak fordítva

Igaz én is a teltebb nőket kedvelem de ha a nő fogyni akar akkor bíztatom

1. Az a beszólás,hogy senki nem akar egy fatfan barátnője lenni, azon sírtam:D

2019. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi ha ez tetszik.Igaz nem a külső alapján ítélünk meg igazán valakit de azért valljuk be mégiscsak fontos.Szerintem azért is nehezebb mert egy molett nő nem biztos,hogy mer ismerkedni egy sportos pasival,mert nem az a tapasztalat,hogy ilyen nőt keres.
2019. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!