Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz valaha barátnőm? 19/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm? 19/f

Figyelt kérdés
Hihetetlenül csúnya vagyok... sose volt még barátnőm, pedig már 19 éves vagyok. Nagyon szeretnék már végre egyet, de ilyen fejjel nem hiszem hogy sikerülne. :(
2010. júl. 8. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Jajj te szegény kisfiú" most ezt várod, vagy mégis mit? Sok ronda pasinak van jó nője,mert

- szépnek érzi magát és a kisugárzás javít

- kigyúrja magát

- divatos ruhákban jár amik mennek hozzá

- nyugodt mozdulatok, semmi félénkség

- Frizura (nem biliséró, sem ázott "rokker séró"), arctisztítás ha pattanásos, szemöldökszedés, kár smink, bőrhiba fedéshez.


Ha valamennyi megvan már érzi a nő, hogy "ez" legalább tetszeni akar.

Ezeket egybegyúrva kijön egy jó pasi akármilyen fejed van.

Pusztán 5 percbe telt, hogy leírjam, mégis kb biztos vagyok benne, hogy nem fogsz tenni semmit, megvárod a 30-at szüzen majd mehetsz olyan fórumokra sírni.

2010. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó jó volt :D
2010. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Azt hiszem megfogadom:D
2010. júl. 8. 22:39
 14/16 anonim ***** válasza:
küldj magadról képet :)
2010. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nekem szép kell" Én ezért a kijelentsedért nem járnék veled, pedig nem vagyok csúnya.


Már ne haragudj, de állításod szerint csúnya vagy, de a másiktól elvárod, hogy szép legyen, a csúnyákkal már szóba se állnál. Itt a pont. Ha ezen nem változtatsz akkor tényleg nem lesz barátnőd. Azt várod, hogy azt írjuk, hogy nem minden a külső de te magad sem gondolod így?

2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18 éves lány voltam amúgy.
2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!