Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még valaha barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valaha barátnőm ha még nem volt de már 20 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki 20 éves elmúlt mire lett barátnője vagy barátja?
2011. jan. 3. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Föl a fejjel haver, én is 20 múltam mire összejöttem a barátnőmmel.
2011. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden pasira a világon jut, 2.5 csaj, nehogy már csak te maradj csaj nélkül.
2011. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nincs veszve semmi. Sok olyat ismerek, akik nálad idősebbek, és mégsem elveszett emberek. Majd összejön. Én sem kezdtem korán.
2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak peched volt, és nem az az oka h csúnya vagy, akkor lehet.
2011. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Biztos van oka hogy eddig miért nem volt. Ha megvan az ok, akkor tudod min kell változtatnod, onnantól meg csak rajtad múlik.
2011. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet még barátom, ha eddig nem volt és már 20 vagyok?:P

Nálam már az a baj, hogy totál csúnyának látom magam pedig senki sem mondja rám, de mivel két pasi is visszautasított és csak 1 akart velem járni egész életemben, őt is úgy akarták összehozni velem a hátam mögött...

Ráadásul nagyon válogatós vagyok, vagyis nem válogatós hanem mindig van egy srác, és akkor csak rá tudok gondolni...jaj szar az élet.:(

2011. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen lett barátnőm, bár nagyrészt ő szedett fel engem. :D

Még mindig jobb, hogy nem volt barátnőd mint hogy búza lennél.

2011. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdező és 6. - majd jön a szerelem, mint derült égből villám... és jó lesz, semmi sem késő, nem kell erőltetni ez, ez ajándék...
2011. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!