Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nekem még valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nekem még valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,bnőm még nem volt...(aki talán lett volna meg mást választott,ettől mégjobban elment az önbizalmam asszem).Önbizalmam nincs,visszahúzódó is vagyok,de nagyon vágyok már egy bnőre.Lesz nekem valaha valakim,mert kezdem elveszíteni a hitemet? :( :| Meg mégvalami.Olyan nőre érdemes várnom aki egyszer már nem engem választott(és nagyon oda vagyok érte)?
2009. jan. 14. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lehetne, en lany vagyok, de en is 21 evesen talalkoztam az elso parommal es o is annyi volt, neki is en voltm az elso, es nincs velunk semmi gond sem kineetre sem belsoleg nem vagyunk urlenyek. Olyanokra ne varj, akik visszautasitottak, lepj tovabb, ne mutasd ki a ketsegbeesesedet, barmerre mesz legy nyitott, beszelgess, ne tarts egy bizonyos tavolsagot, mert a lanyokat elijeszti, ha tl nyomulos vagy.
2009. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Srapnel ***** válasza:
100%

1. Soha nem várj senkire, mert lehet, hogy örökké várnod kell majd.

2. A dolgokért tenni kell. Ha visszahúzódó vagy, akkor kisebb eséllyel lesz barátnőd. Ezen kell változtatni. Meg kell találnod az okát annak, hogy ilyen vagy és ott tenni valamit.

3. Nem vagy elkésve semmivel sem. Van, aki 40 évesen találja meg élete szerelmét.

2009. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint te, pont abban a korban......nekem a beszélgetéssel talán még nem lenne gond, és valamelyest tudnám is "kezelni" a lányokat, csak nem találkozok egyel sem :D Csak egyféle társaságba járok, és mi eléggé magunknak valók vagyunk.....sajnos.....
2009. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

22 éves lány vagyok (nyáron töltöm a 23-at), még nekem sem volt senkim, de már egyáltalán nem érzem magamat rosszul emiatt. Nem beletörődtem, csak rájöttem arra, hogy nekem ettől eltekintve nagyon boldog életem van, és sok mindenért hálás lehetek. "Bőségben" élek - ez alatt azt értem, hogy nyitott vagyok az újdonságokra, az emberek szeretnek/kedvelnek, van némi tehetségem az íráshoz, jól tudok biztatni másokat, kedves vagyok és értékes. És tudom, hogy ha van vki, aki hozzám illik, az el fog jönni.

(És örülök, hogy most még nincs itt - mivel épp a félévi vizsgáimat csinálom, a szakdogámat írom és angol nyelvvizsgára készülődöm, az időm is be van most osztva rendesen.)

Nincsenek "lezárt" dolgok az életben. Ma egyedül vagy, holnap már társsal - évek óta fennálló, megváltoztathatatlannak hitt állapotok pillanatok alatt képesek megváltozni.

Van egy fiú barátom, akinek kb. 30 éves koráig senkije nem volt. Után megismerkedett egy lánnyal, akit fél év múlva elvett feleségül, és azóta is együtt vannak, évek óta.

Tehát, remény mindig van. Csak ne add fel!

2009. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!