Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok az a " csont és bőr" típusú srác sőt van egy kis pocakom is de úgy látom hogy a korombeli lányoknak csak a kóckashasúak tetszenek.Mert én is sportoltam (úszok is most ) szóval eléggé izmos vagyok csak hát az a kis pocak " nem ilyen térdig lógó " :)Pedig ha lenne barátnőm akkor tényleg mindennél és mindenkinél jobban szeretném őt és próbálnék neki minél többet adni " érzelmileg" de hát sajnos nem találok barátnőt... ( nem plázacicát szeretnék).Volt már több barátnőm is régebben de amikor jártam velük akkor mindig féltem velük újra találkozni.Szerintem kevés az önbizalmam.Szerintetek?


Előre is köszönöm a válaszokat.


15/F


2009. júl. 22. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még. majd jönnek a csajok. legyél türelmes!
2009. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még csak 15 vagy, van időd még csajozni és jönni is fognak a lányok.. a pocak meg nem mindenkit zavar,az én barátom is mackós alkat de imádom őt.
2009. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy még ráérnék de mivel már volt barátnőm mezért tudom hogy milyen jó érzés amikor van kinek fogni a kezét és van aki melletted van mindig.
2009. júl. 22. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod én is így vagyok. Csak én egy 17 éves lány vagyok. Nekem nincs bajom az alakommal, az arcommal vagy a melleimmel. De a fogaim borzalmasak. és én hiába próbálok hatni a szüleimre mégsem történik semmi, h rendbehozzás öket. Nekem ez a hibám... Mármint külsőleg, belül több is van.:P

Ja és most meg halálosan belezúgtam egy nálam egy évvel fiatalabb srácba...Jó, mi?!

2009. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem összejöttök :) Sok szerencsét :)
2009. júl. 22. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki hogy van egy "kis" önbizalom hiányod.

Valóban fiatal vagy még, viszont megértelek, hogy szeretnél barátnőt a mai világban korábban érnek a gyerekek, ha pedig már megtapasztaltad....

Légy türelmes hidd el eljön az a lány aki értékel és lehet a pocakod tetszik majd meg neki,én hiszem, hogy vannak akiknek nem a külsőségek, hanem a belső értékek számítanak:

2009. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sztem lesz barátnőd:) Nem minden csajnak a piszkafa vagy a kockahas srácok jönnek be. Ezekkel a fiúkkal javarészt az is a baj h elvannak maguktól szállva és hülyítenek mindenkit. És a náluknál fiatalabb csajoknak meg elég ha elmondhatják h ő ezzel meg ezzel járt mert h ő nagyarc... Én megszívtam volt barátom is ilyen egoista állat volt. kihasznált.. ez van. Az alkatod miatt meg ne aggógdj. Hasportolsz és mint mondtad sportolsz akkor majd kialakul. Én meg nemvagyok nádszál vékony. a lábam például tök vastag és nem azért mert hájas hanem azért mert izmos. sportolok. és tök jót tudok röhögni amikor táncon oda álllok a többi csaj mellé akiknek ilyen fele akkora a lábuk mint nekem. De eltértem a témától. Lényeg annyi h ezen netörd magad :)

15/L

2009. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖszi :)
2009. júl. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!