Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feladtam! Van még remény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladtam! Van még remény, hogy valaha lesz barátnőm? 21/F

Figyelt kérdés
Párszor már megkérdezték tőlem, hogy elégedett vagyok-e az életemmel. A válaszom az volt, hogy teljes mértékben, egy dolgot leszámítva: nincs barátnőm. Az utóbbi fél, egy évben "nagyon" rajta voltam, hogy megtaláljon a szerelem. Ebből a nagy keresgélésből persze semmi sem lett csak azt a kevés önbizalmamat is elveszítettem, ami volt. Mára odajutattam el, hogy nem foglalkozom azzal, hogy legyen valakim. Persze abban, hogy majd jön magától a szerelem nem hiszek. Picit kétségbeesett vagyok, de nem nyavalyogni jöttem ide....
2010. máj. 22. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Van abban a mondásban valami, hogy a szerelem majd akkor jön, amikor nem is gondolsz rá. Én megtapasztaltam ezt.

Egyébként 21 évesen még nem vagy lemaradva semmiről. Járj el szórakozni, legyenek barátiad akikkel el tudsz mászkálni, együtt csajozni, légy barátkozó, kedves. Nem kell kétségbe esni!!! De azért görcsösen se akarj magadnak barátnőt. Egyszerüen csak járj nyitott szemmel! :)

2010. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, a kérdést helyettem is kiírtad, én is ugyan ezt kérdezem.

23/F

2010. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne remény? Lehet nem jó helyen keresgéltek!
2010. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
"Néha a nem remélt boldogság bekopogtat azoknál, akikkel a sors régóta mostohán bánt." Ez pont ide illik :)
2010. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én fél éve vagyok együtt a párommal. Akkor 22 volt én 19 és neki már 3 éve nem volt barátnője. Ahogy ő mondja már elképzelte az agglegény életét, de jöttem én. És hogyan? Hát ősszel mentem egyetemre beköltöztem egy albiba, ami egy kertes ház. Az emeleten lakunk 4-en lányok. Lent pedig 3 fiú. És no lám az egyik a szerelmem. Szóval tényleg a szerelem akkor jön mikor nem is számítasz rá, csak lementem hozzájuk év elején megismerkedni, bemutatkozni és szerelem lett belőle. Szerintem ne bulihelyeken ismerkedj mert ott nem jó. Inkább suli munkahely kávézó vagy ilyesmi. Megtalálod úgyis az igazit. Légy türelmes! Sok sikert!
2010. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nyugi. lehet épp most vár rád egy lány vhol. :) már csak meg kell keresni. :)
2010. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

De tényleg van benne valami, hogy akkor jön majd, amikor nem is számítasz rá. Velem is volt/van. Én is már hosszú ideje azon görcsölök, hogy legyen vére pasim, és mikor már elfelejtettem ezt a dolgot, már többszöri alkalommal fordult elő, hogy pasik akartak velem ismerkedni ilyenkor.

Szóval ne parázz.


21/L

2010. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ezzel Én is így vagyok egy ideje. Bár lett volna lehetöségem kialakítani komoly kapcsolatot, mégsem tudtam érzelmeket táplálni a lány felé, így inkább hagytam a dolgot. Újabban már nem is nagyon foglalkozok vele, inkább nyitott szemmel járok és várok. Néha nagyon rossz egyedül, néha pedig kifejezetten jó. Igyekezz Te is kihasználni a jó oldalát a dolognak és majd jön magától a nagy Ö, ne eröltesd azzal csak rosszabb.


21/F

2010. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

24 éves lány vagyok, akit 2 hete dobott a párja, pedig a lelkemet kitettem érte 2 éven át. Most abban reménykedek, hogy oka volt a szakításnak, mégpedig az, hogy más van neki és nekem is megírva. Ő fiatalabb is nálam, én talán valamivel komolyabbra terveztem mint ő.

Kedves fiúkra mindig szükség van, csak nem a bulizóhelyeken kell ismerkedni, hanem olyan helyen, ahol megmutatkozik, hogy milyen rendesek. A bulikban általában nem ezt az oldalukat mutatják az emberek.

2010. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:10


Rendes fiúk akkor hová menjenek, ahol rendes lányok vannak?

2010. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!