Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feladtam! Van még remény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladtam! Van még remény, hogy valaha lesz barátnőm? 21/F

Figyelt kérdés
Párszor már megkérdezték tőlem, hogy elégedett vagyok-e az életemmel. A válaszom az volt, hogy teljes mértékben, egy dolgot leszámítva: nincs barátnőm. Az utóbbi fél, egy évben "nagyon" rajta voltam, hogy megtaláljon a szerelem. Ebből a nagy keresgélésből persze semmi sem lett csak azt a kevés önbizalmamat is elveszítettem, ami volt. Mára odajutattam el, hogy nem foglalkozom azzal, hogy legyen valakim. Persze abban, hogy majd jön magától a szerelem nem hiszek. Picit kétségbeesett vagyok, de nem nyavalyogni jöttem ide....
2010. máj. 22. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Don't worry, be happy!^^ Ne add fel, SOHA ne add fel! Nekem túl nagy beleszólásom ebbe nincs, mert csak 16 vagyok, de tényleg ne aggódj. Érezd jól magad, stb; ne görcsölj ezen!=)=) Vicces helyzet, de nekem alapból azok a pasik akiknek 5000 nőjük volt, és azt sem tudják, hogy a nevük mi volt, taszítóak. Szerintem ez sokkal jobb!=)=)
2010. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Járok bulizni, élem az egyetemi életet, sportolok. Próbálom megfogadni a tanácsaitokat és köszönöm hogy értelmesen válaszoltatok!
2010. máj. 22. 21:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Menj el haverokkal bulizni. Az a lényeg egyszer meg majd leszólítassz egy lányt aki megtetszett.
2010. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:10


Rendes fiúk akkor hová menjenek, ahol rendes lányok vannak?"


Nem tudok tuti tippet adni sajnos. Akkor én se lettem volna olyan sokáig magányos. Az eddigi kapcsolataim (2 hosszú) régebbi barátságokból alakultak ki.

Szóval szerintem barátságokat alakítsatok ki, suliban, barátokon keresztül (barát tesójának a barátnőjének a húgának a ...), mert akkor meg tudjátok egymást ismerni rendesen, és nem cserélődnek a párok hetente.


Remélem én is találok magamhoz illő rendes fiút.


21:10-kor író 24/L

2010. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Remélem én is találok magamhoz illő rendes fiút."


Számodra milyen egy rendes fiú?

2010. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!