Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kellett hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett hazudni?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy férfival és nagyon tetszett, már elgondolkoztam azon, hogy le is feküdjünk. Ő lett volna az első nekem.

Azt mondta, hogy egyedülálló, igaz az exbarátnőjével még mindig jóban vannak, de nincs semmi köztük és ha a csaj akarná, akkor se járna vele többet. Aztán ismerős ismerőse vonalon azt hallottam, hogy ezzel az excsajjal még összejár és szereti. Felhívtam többször, hogy ezt tisztázzuk és emailt is írtam, de kinyomta és nem válaszolt.

Akkor hazudott nekem gondolom. Hogy emésszem ezt meg? Ha mást szeret miért randizgat és tagadja le a barátnőjét?

21L


2019. jún. 10. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínűleg hazudott neked.
2019. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy szemét. Nem csak neked hazudott, hanem az exének is szerintem. Nem szeretheti őt sem annyira, hogy másnak ne csapja a szelet. Szóval nem szeret egyikőtöket sem.
2019. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert önző dög.
2019. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert egy tipikus s...fej, csak a trófeára hajtott a barom. Nézd a jó oldalát. Örülj neki hogy megtudtad mielőtt lefeküdtél volna vele!

Most még rosszabbul éreznéd magad.

2019. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!