Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt veletek már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek már olyan, hogy elkezdtetek beleszeretni valakibe, akibe nem kellett volna/“nem szabadna”?

Figyelt kérdés
Pl. Nem működött volna vele kapcsolat, vagy párja volt,stb. Hogy irtottátok ki magatokból az érzéseiteket iránta?
2019. ápr. 29. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Igen, egy orosz webkamerás modellbe. Valószínűleg el van jegyezve, mert gyűrű van az ujján. Még nem sikerült magamból kiírtani az érzést. 39F
2019. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Persze. Kiirtani nem lehet, de tehetsz érte, hogy minél kevesebb "sérüléssel" járjon az ügy.

Elfoglalod magad, eltereled a figyelmedet,keresel egy hozzád illő embert.

2019. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Én csak úgy tudtam, hogy kerestem egy másik csajt... Az elterelte a figyelmem. És egyre kevesebbet gondoltam rá.
2019. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Persze, volt ilyen, de meg kell szakítani a kapcsolatot az illetővel ilyenkor és hamar elmúlik.
2019. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

„Én csak úgy tudtam, hogy kerestem egy másik csajt... Az elterelte a figyelmem. És egyre kevesebbet gondoltam rá.”


Egyébként ilyenkor remélem közölve van az illetővel, hogy másba vagytok szerelmesek. Elég gerinctelen dolog úgy hülyíteni valakit, hogy közben ilyen érzésekkel vagytok más irányába.

2019. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Kibírni? Vittem a párjától a nőt és kész. Ő kell, akkor ő kell és kész.
2019. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

"Kibírni? Vittem a párjától a nőt és kész. Ő kell, akkor ő kell és kész."


Csodás erkölcsök. Remélem tőled is ugyanúgy fogják vinni:)

2019. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Van, két éve csorgatom a nyálam utána.

Nem segít a kerülés, hobbi sem. Csak epekedek, akárhányszor meglátom.

2019. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó,tudja legalább hogy mit érzel?
2019. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ma 20:47

Ha valakit el lehet “vinni”, abban a kapcsolatban mar alapbol hibadzik valami :) ha 2 ember nem akarja teljes mertekben egymast akkor sztem ne maradjanak”csakazertis” egyutt, en igy gondolom.

2019. ápr. 29. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!