Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt veletek már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek már olyan, hogy elkezdtetek beleszeretni valakibe, akibe nem kellett volna/“nem szabadna”?

Figyelt kérdés
Pl. Nem működött volna vele kapcsolat, vagy párja volt,stb. Hogy irtottátok ki magatokból az érzéseiteket iránta?
2019. ápr. 29. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
ma 20:47 Láss csodát, tőlem már nem akart tovább állni.
2019. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

" Utolsó,tudja legalább hogy mit érzel?"

Férjezett, sosem léptem felé, ameddig ez az állapot fennáll nem is fogok.

2019. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Jó kérdés, ma én is ezen gondolkoztam. Minden nap látom az illetőt, és nagyon úgy tűnik, sőt, biztos, hogy kölcsönös a vonzalom. De több okból sem lehet belőle semmi. Viszont szerintem napról-napra mélyül közöttünk a dolog, anélkül, hogy nyíltan beszélnénk róla.
2019. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Volt. Párja volt, és mégis megtetszett. Fősulin volt, elkerültünk egymástól, és utána jött egy másik reménytelen valaki, akivel szintén nem lett semmi. Még ma is emlékszem az elsőként említettre, de már nem olyan hevesen, mint abban az időszakban.

Tehát az egymástól való elkerülés segített.

2019. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút lehetséges, csak magadban kell tisztázni a dolgokat. Nekem van egy kolleganőm, aki nagyon bejön, stílusra, beszédre, alakra, de férje van, és mikor úgy éreztem hogy mélyülne bennem, azt mondtam magamnak, ugye nem akarsz tönkretenni egy házasságot, és abszolút nem szeretnék. Persze ha mindenki így gonolkodna nem döglene ennyire az emberi faj.
2019. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Pont ebben vagyok sajnos, egy kis kalandnak indult az egész, de beletört a bicskám. "Szerencsére", (vagy nem) ő is kerül engem. Hogy azért mert nem kellek neki, vagy azért, mert ő is átlája hogy semmi értelme nem lenne (nagy a korkülönbség), azt nem tudom. Próbálom lefoglalni magam mindenfélével, de egyelőre még nem sikerült kivernem a fejemből! :(
2019. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

volt, az akkori lakótársamba, aki szmeélyiségre abszolút nem illett hozzám, de közel kerültünk egymáshoz, ő is adott jeleket és kereste a társaságom, de aztán kiderült, hogy nem érez semmit, és később lett barátnője, akit fel is hozott gyakran. szerencsére akkoriban járt le a szerződésem, szóval elköltöztem, addig meg igyekeztem keveset összefutni vele a lakásban és természetesen nem kerestem már semmilyen formában, csak ha muszáj volt.


26n

2019. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!