Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ennek értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek értelme? Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a napokban beszéltem egy lánnyal akit már régebb idő óta ismerek...személyesen még nem. Volt 1 nem össze jött randi, egyéb okok miatt. A legutolsó beszélgetésünkkor egymásról beszéltünk, egymás belső túlajdonságáról. Ő volt az első aki elmondta, és tényleg szinte teljesen úgy van ahhogy írta, és a végénpedig én jöttem, elég hosszúa sikerült az írásom, és megemlítettem benne , hogy tényleg azokat a személyeket engedem magamhoz közel/engedem be , akiket úgy gondolok közel állhatnak hozzám.( ő is emgemlítette ezt a saját véleményében) erre jött a válasz tőle, hogy te engem beengedtél...lenyűgöző....és ez olyan volt mintha lekezelő lett volna...mintha nem is érdekelné....Bocsi, hogy hosszú lett...de mi a véleményetek? Most elrontottam azzal, hogy elmondtam az igazat?
2010. júl. 7. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mekkora a távolság közetetek? Csak mert bár nagyobb önbizalom kell hozzá, személyesen sokkal jobban és ugymond gyorsabban lehet csajozni, ismerkedni vagy bármit csinálni.

Tapasztalatbol mondom, mert sokáig énis csak msn-en nyomultam és rákellett jönnöm hogy nagy baromság csak msn-en "hódítani". Sokkal érdemesebb összefutni párszor a városban, és csak simán jólérezni magatokat együtt. És óvatosan kezdeményezni dolgokat ha látod hogy nyitott rá. ;)

2010. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
1 óra az út busszal....nemsok egyébként....lett is megbeszélve találkozó, csak mint utólag kiderült azért nem jött mert félt az egésztől....szerinted lehet most ezekután valami?
2010. júl. 8. 10:16
 13/13 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

Utolsónak még: ezt hoy tudnám tisztázni vele? Mert semmi ötletem nincs.


Nagyon egyszerű, legközelebb mikor dumáltok és még mindi iylen távolságtartó, bunkó a stílusa, akkor megkérdezed, hogy mi a gondja...ha húzza a száját akkor meg konkrétan rákérdezel, hogy a múltkori beszélgetésetek miatt ilyen-e. Ha egy kicsit is tud éretten gondolkodni elmondja mi a baja. Lehet köze sincs hozzád és akkor királyság van. Ha meg normális veled, akkor nem is fontos felhozni, lehet, hogy csak szimplán rossz napja volt, vagy valaki más felhúzta. Ha meg akárhogyan is de okés a helyzet és rendesen tudtok dumálni (szóval nem bunkó veled), akkor amint helyzet adódik rá hívd el valahova...nem kell azt mondani, hogy randi...csak mondd h találkozzatok valamikor. Itt lehetőleg elég határozottan mondj egy időpontot, sőt ha helyet is tudsz mondani annál jobb. Természetesen ne egy full unalmas beszélgetés közepén dobd ezt be, hanem mittomén, amikor sokat röhögtök vagy valami. Mert, ahogy azt előttem leírták, élőben sokkal egyszerűbb csajozni...

2010. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!