Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? Van...

Lehet ebből valami? Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Még soha életembe nem kellett ennyire egy pasi, mint ő! Összejöttünk ... levett a lábamról ... mindent megtett értem, elvarázsolt...beleestem. Kiderült hogy ő igazából csak szexet akart és nem kapcsolatot és velem csak sodródott és most nem tudja mit akar, kiderült hogy meg is csalt(Az ismerkedésünk időszakában, ami szerintem a legjobb amikor alig várod, hogy többet és többet tudja meg a másikról őt már akkor nem érdekeltem?!?) Szakítottam...Most megkeresett, hogy mindent megbánt, hogy felnyitottam a szemét, hogy velem akar lenni és velem akar kapcsolatot! És én most nem tudom mit tegyek, nagyon szerelmes voltam, de nagyon kiábrándultam nagyot csalódtam és nem tudom hogy eltudom-e neki ezeket felejteni, valaha megtudok-e benne bízni. Szerintetek lenne értelme így folytatni? Lehet ebből valaha egy jól működő párkapcsolat?
2011. máj. 18. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem akarnék egy ilyen jellemű - ha jellemnek nevezhető - férfival kapcsolatba kezdeni. Az elején összejött veled, szédített, megcsalt, mint ahogyan megtette ezt sok másik lánnyal is előtted. Aki képes megcsalni a partnerét, az számomra gerinctelen ember, mert ha nem akar vele lenni, szakítson vele. Hiába nem tartott régóta a kapcsolat, de az alapvető tiszteletet mindenki megérdemli. Ő képes volt ezt tenni.. Most lehet, hogy úgy érzi, szeret téged, ez eltarthat ideig-óráig, de ha vele maradnál, ő akkor is ilyen maradna, maximum vissza tudná fogni magát egy ideig. De az újdonság varázsa láthattad, mennyi ideig tart nála: már az elején félrelépett.

Csak a saját fejedre hozol felesleges idegeskedést, bizalmatlanságot, veszekedéseket, csalódást, ha úgy döntesz, adsz neki még egy esélyt. Ez a férfi nem érdemel meg téged. Éppen azért teper, mert tudja, hogy jól járna veled..

2011. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem folytatnám. A bizalom az egyik legfontosabb alapköve egy jó kapcsolatnak és ha már az elején nincs meg nem jósolható nagy jövő a dolognak. A másik, lehet hogy neki ilyen az alaptermészete, tudod ahogy a mondás tartja, kutyából nem lesz szalonna.
2011. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi időt tartott a kapcsolatotok?

És hanyadik találkozásotokon dőltetek ágyba?


(Ez alapján tudnék okosabbat mondani.)

2011. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és hol találkoztatok, hogyan kerültetek kapcsolatba?
2011. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy buliba találkoztunk! 3hónapig tartott és 1 hónap után sex!
2011. máj. 18. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Azelőtt is felnyílhatott volna a szeme, hogy lebukott...
2011. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!