Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ennek értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek értelme? Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a napokban beszéltem egy lánnyal akit már régebb idő óta ismerek...személyesen még nem. Volt 1 nem össze jött randi, egyéb okok miatt. A legutolsó beszélgetésünkkor egymásról beszéltünk, egymás belső túlajdonságáról. Ő volt az első aki elmondta, és tényleg szinte teljesen úgy van ahhogy írta, és a végénpedig én jöttem, elég hosszúa sikerült az írásom, és megemlítettem benne , hogy tényleg azokat a személyeket engedem magamhoz közel/engedem be , akiket úgy gondolok közel állhatnak hozzám.( ő is emgemlítette ezt a saját véleményében) erre jött a válasz tőle, hogy te engem beengedtél...lenyűgöző....és ez olyan volt mintha lekezelő lett volna...mintha nem is érdekelné....Bocsi, hogy hosszú lett...de mi a véleményetek? Most elrontottam azzal, hogy elmondtam az igazat?
2010. júl. 7. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

elrontottad

mindennek vége

ő csak reszelni akart veled... de már mind1... soha nem fogsz teljes életet élni. :(


"egyéb okok": csak nem recsiztél épp? ^_^

2010. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
amúgy én vagyok a fiú, és nem nem recsiztem....igazából nem az én hibámból nemjött össze
2010. júl. 7. 23:40
 3/13 anonim válasza:

Hát szerintem ő egy földönkívüli és titokban nem tud emberi módon szexelni...meg amúgy is, ha megtudnád, meg kéne, hogy öljön, mert ő az alien titkosszolgálat embere és nem fedheti fel magát, de ahhoz már túlságosan szeret.

Egyébként meg tuti, hogy terhes vagy...

2010. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
annyira imádom néha ezt az oldalt és néhány ember idétlen válaszát: ) de azért kössz...
2010. júl. 7. 23:46
 5/13 anonim ***** válasza:

miért nem lehet egy értelmes vűlaszt adni??

bocs most én se tudok, mert enm értem.. berugtam, kiakadtdam egy fiú miatt, akit nagyon szeretek de nem érdekli

szivesen vűlazolnék..majd holnap tslán megértem

sok szerencsét

2010. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mármint az előző idióta válaszára gondoltam főképp...utolsónak köszi, lehet értelmetlen volt, de most nemtudom milesz...mármint az előző idióta válaszára gondoltam főképp...
2010. júl. 7. 23:49
 7/13 anonim ***** válasza:

első vagyok és ja, leesett hogy tevagy a fiú

viccen kivül meg szeintem nemjó taktika ha ilyen mélyen és lelkiesen inditod a dolgokat. az első fázis inkább csak az ismerkedésröl és a barátkozásról szóljon ne a mély és komoly lelki dolgokrol. csak legyél a személben magabiztos és pozitiv. és te se ugy állj hozzá hogy na ő lesz a nagy ő-m. mert ezzel elriasztod és tényleg nemlesz belőle semmi.

és ha elfogadsz egy tanácsot akármennyire is tetszik, ha ugyérzed le se szar ne erőltesd, maradj max a barátja, de nézz más után. mert te csak kínlódni fogsz, őt meg vagy nem érdekli vagy csak simán nemjössz be neki.

de azért csak hajrá, és lazán fogd fel.

2010. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az idióta vagyok és megszólalt a lelkiismeretem xD

Abszolút igaz amit az előttem szóló írt. Talán annyival egészíteném ki, hogy tény, legyél magabiztos, de ne úgy, hogy az önteltségnek tűnjön...max poénból arcozhatsz egy kicsit. És eleinte valóban ne fojtsd meg az érzelgősséggel...szép fokozatosan közeledj, dumáljatok sokat, sok mindenről...de főként egymásról, aztán hívd el randira vagy akármi...ott pedig elvileg meg tudod figyelni a dolgokat. Ha látsz jeleket, hogy tetszel neki, vagy, hogy akarná, hogy lépj akkor add elő neki h mit érzel, vagy egyszerűen csak csókold meg egy megfelelő pillanatban...ez a csaj mentalitásától függ, hogy melyik célravezetőbb...őt pedig te ismered. Aztán ha nem jön össze akkor ez van...te legalább megpróbáltad.

A jelenlegi helyzetet meg sztem próbáld meg tisztázni vele, lehet, hogy nem sértésnek szánta, csak úgy jött le. Ha meg paraszt küldd el a halál anyjába és röhögj a képébe :P

2010. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazából nem is gondoltam hogy ilyet fogok írni, de leírta ő is , gondoltam mit veszthetek, leírtam amit gondoltam ) persze nem mindent), majd látom mi lesz....de most a jelen pillanat szerint semmi, most úgy érzem.....majd még beszélek vele, majd látom milyen, és azáltal fogok dönteni, hogy hagyom-e vagy ne....amúgy eddigse ilyen voltam vele, tényleg mint leírtátok olyan voltam vele....ment minden de most szerintem ezzel elrontottam....
2010. júl. 8. 09:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak még: ezt hoy tudnám tisztázni vele? Mert semmi ötletem nincs.
2010. júl. 8. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!