Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Késett az első randiról, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késett az első randiról, de nem 5 percet. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, ő 23, én 20. Előtte majdnem minden este beszéltünk msn-en, elég sokat. Viszont érdekesnek találom, hogy fél órát késett a találkozásnál, és még én telefonáltam utána, hogy na mi van. Azóta egyébként keres, ír sms-t, hív. Csak hát én úgy gondolom, hogy ha kicsit is komolyan veszi a dolgot velem, akkor próbál pontos lenni.

A másik dolog pedig, amit érdekesnek találok, hogy élőben nem olyan, mint msn-en. Fele annyira sem lelkizős, szóval mintha nem is azzal a fiúval találkoztam volna, akivel előtte ismerkedtem. Ki sem nézném belőle azt a szöveget, amiket írt.

Azt tudom, hogy tudja, hogy nem szeretem, ha ajtóstul rontanak a házba. De hát azért azt mondhatta volna, hogy tetszem-e neki (gondolom igen, ha azóta is keres). De akkor miért nem mondja? Úgy gondolja, tolakodásnak venném, vagy mi?

A normális válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 6. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem msn-en jobban eltudja engedni magádt, mint élőbben és örülj, hogy csak fél órát késett amúgy a férfiak vérében van a késés az én barátom nem randiról hanem megbeszéltük hogy hánykor lép fel msn re és 2 órát vártam rá hát nagyon berágtam rá.
2010. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát lehet h oka volt annak h késett...azt h tetszel,miért mondaná meg nyíltan?keres,ezzel jelzi.
2010. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még fiatal vagy,ezért nem érted még, ha meg nem, akkor meg még naív.Nos, szerintem a pasinak tetszel, s talán ez miatt nem mert annyira lelkizni.Könnyebb msn-en elmondani mi bánt, mint élőbe egy olyan embernek, aki jelent is valamit.

Az, hogy késett a randirol, az tény, eléggé gáz, még elhihető lenne, hogy valami fontosabb dolog jött volna közbe, akkor telefonált volna( s ebből gondolom, hogy a pasi sem lehet több 23-nál.Ha idősebb, akkor gáz, mert nincs elég esze, hogy tudja az illemet)

2010. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én párom az első randiról 40 percet késett,de legalább szólt. Nyilván nem a legjobb első benyomás,de tudott kárpótolni,elvégre 3 éve együtt vagyunk. :)

Nem is igazán a késéssel van a gond,hanem a többivel...Ha a személyisége nem megnyerő,akkor még pontossággal sem megy túl sokra.

2010. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A keses rossz pont, a fel ora meg egy rosszpont, es meg te kellett hivjad, hat ez sem valami jo jel. Probalok realis lenni, ugyhogy semmi szemelyeskedes;)csak a tenyeket tarom fel. Ezekkel ellentetben az jo:P, hogy a talalka utan keres, hiv, irogat;) Akkor most terjunk at az msn es szemtol szembeni beszelgetesre. 20 eves vagy, csak tudod, hogy az emberek teljesen maskepp viszonyulnak/kommunikalnak/nyilnak meg eloben es maskepp msn-en. Sokkal konnyebb bepotyogni az erzelmeket, mint szemtol szembe elmondani. Sokan felszabadultabbak amikor a billentyuzettel kozvetitik erzeseiket, gondolataikat, mert akkor nem kell azonnal szembesulniuk a masik szemely reakcioival. Szoval ezzel nincs semmi gond, hogy maskepp viselkedett a randin, sot, eloszor talalkoztatok, ez valamilyen szinten normalis. Ugyhogy ne komplikald tul a dolgokat es tartsd vele a kapcsolatot;)

U.I amugy viccesen megemlitheted, hogy maskor 5 perccel ELOBB es nem utobb jelenjen meg a randin:D

2010. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csajok, ne mondjatok mar ilyet, hogy orvendjen, hogy csak ennyit kesett!!!! Nem, szerintem nem elfogadhato, hogy orakig varjam ameddig a draga leriszalja a segget pl. a parkba! Hat velem nem is teszik meg, hogy varattatnak, es ti se hadjatok;) Inkabb ok varjanak, ne mi!
2010. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy magamból indultam ki, én tudtam volna vele úgy beszélgetni, mintha 1000 éve ismernénk egymást. Az meg azért fura, hogy nem mondja ki, hogy tetszem, mert így valahogy csak lóg a levegőben az egész dolog. De az jó, hogy keres, előbb-utóbb majd csak kisül valami.
2010. júl. 6. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, lesz ebből még hadd el hadd :D:D:D. Még valami, a fiuk általában nem modják meg nyíltan, legalábbis az elején biztos, hogy nem. Röviden, ne bonyolítsd a dolgokat, tetszel neki, és ezt kimutatja (keres). Sokszor jobbak a tettek a szavaknál:P
2010. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igaz, köszi:D
2010. júl. 7. 23:48
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem annyira figyelmes veled mint azt te elvárod. msn-en mindenki azt mond amit akar mert nem kell a másik szemébe nézni, könnyebb felszedni egy barátnőt. lehet hogy valójában egy fura arc, egy olyan akinek több az egoja. ha később sem változik és nem tetszik amit látsz akkor ne járj vele mert nekem volt olyan barátom aki így viselkedett és csak 3 hónapig bírtuk együtt. bele voltam zúgva, ő meg igérgetett, és csak msn-en tudott kedveskedni de azt is nagyon ritkán. csak óvatosan
2010. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!