Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ha első randiról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha első randiról a lány négy-öt percet késik, az számotokra is illendő, vagy ti gerinctelen dolognak tartjátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg esik mindenkivel h késik, 4-5 perc nem halálos, az a parasztság h fél óránál többet késik. De figyelj mert lehet h nem ő tehet róla pl: közlekedés, szülők... szóval figyelj oda h mi okból késik. De lehet h beleszámította hogy a lányok általában késnek és ezért gondolta h a lányhoz képest időbe odaér...
2008. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki késik, az a normális, ha erről SMS-t küld a másiknak, hogy tudja, nincs semmi baj.
2008. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 perc nem gáz, annyit bárkiért várnék én is
2008. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 perc szerintem sem probléma. Persze többfelől lehet nézni azt is ha nem szól valaki. Velem már előfordult, hogy térerőhiány miatt nem tudtam csörögni és sms-t írni sem.
2008. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 perc az tényleg semmiség!
2008. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy lány, ha 5 perc miatt dobna egy üzit, tuti szétolvadnék, hogy milyen aranyos. :)
2008. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hátvelem megesett és tökre megijedtem hogy nemjön el :D

..deaztán eljött és szinte már elis felejtettem azt a szar 4-5 percet :) szóval nemgáz, túlélhető

2008. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
örülök ha manapsdág találok egy csajt aki csak 4-5 percet késik....
2008. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
stilusos késés szokták mondani én multkor bár kuvára szégyeltem magam közlekedés volt gond 20 percet késtem csaj már nagyon várt nyakambaugrott mikor meglátot szal hasznos is lehet
2008. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!