Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az első randiról?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első randi azzal a sráccal, akivel tavaly msn-eztünk párszor, de abbamaradt, és most 1 hete újra msn-ezünk. Sms-t is váltottunk párat. Volt 2 sms amiben nagyon nyomulós volt(Puszi a tested minden pontjára ahová szeretnéd, tudom hová szeretnéd, mert én is oda szeretném, kár hogy már nem holnap) Ezt az első randi előtti este küldte.. ettől kicsit kiborultam, megírtam hogy 'na ODA biztos nem akarom...' a talit úgy beszéltük meg hogy ő jön a sulimhoz háromnegyed 2-2 között, 2:9kor még mindig sehol, elindulok hazafele, hátranézek, látom hogy megy a sulimhoz, de néz engem nagyon. Integetek neki, felismer. Odajön hozzám. Elkezdtünk lassan sétálni, alig beszélgettünk,mindig én találtam ki témákat. beszélgettünk a sulijáról, ügyeletes tanár nem akarta kiengedni a boltba szünetben, cipőjéről, hol lakik, mindketten fáradtak vagyunk. Odaértünk a buszmegállóhoz, kérdezte hazamegyek? mondtam igen, és láttam h akar vmit, de nem volt semmi. Így elköszöntem tőle.. Mondta majd még találkozunk. És igazam van, nem túl szerencsés a péntek 6. óra utáni tali(csütörtökön mondtam ezt neki)

Amúgy nem olyan helyes élőben ez a srác, biztos helyesebbnek tartottam volna, ha beszélgettünk is volna vmiről.. Az egész 'randi' pontosan 10 perces volt XD

Mit gondoltok erről? Hogyan tovább? Nem tudom akarok-e még talizni, vagy msn-ezni vele.. Nagyon bizonytalan vagyok, mert szerintem a szexre megy ki az egész, és én még nem szeretném.. Már msn-en is utalt rá, mikor mondtam h első héten biztos nem lesz, erre ő: akkor ő se akarja majd az első héten, én: másodikon se szeretném, ő: nem szívassam már..

Amúgy én 16/L vagyok, ő is 16.


2010. ápr. 17. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak ARRA megy ki a jatek..sztem hagyd ott a pics*ba, nemerdemel meg teged!
2010. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tök gáz egy randi lehetett...mégcsak el sem hívott sehova:S én hagynám a p-ba!
2010. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy csütörtökön mondtam neki hogy inkább szombaton talizzunk, mert akkor tudunk menni vhová. De ő erősködött hogy pénteken, hogy együtt legyünk.. Mondtam neki hogy ne üljünk be kajálni vhová, mert nem nagyon szeretek enni mások előtt... És mondta hogy majd úgyis meglátjuk hogy mit csinálunk.. Ha keres majd, hogy talizzunk megint, mit mondjak neki? Tényleg úgy érzem, nem akarok semmit se tőle, főleg szexelni nem akarok még.. Beszélgetni se tudtunk a talin..
2010. ápr. 17. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy kicsit megilletődött a srác és leblokkolt,mármint nagy vagányba elkezdte ezt az egész udvarlás dolgot, de tapasztalat hiányában beijedt és ezért volt 10 perces a randi. Hidd el kell egy kis idő míg feloldódtok egymás társaságában hiszen msn egészen más mint a való élet. Ami a szexet illeti- természetesen azt is akarja mint mindenki, vagy van itt olyan pár akik járnak, de sosem szeretkeznek és soha egy párjukkal sem kívánnak lefeküdni életükben:D- na ugye:D Szóval szerintem járni is szeretne veled. Sms + msn-ről annyit, hogy mondjuk igaz én nem szoktam használni az msnt ,de ha olyan üzeneteket küldök msn és sms-ben mint a srác és nem csak nagy fiúnak szeretnék tűnni + a szexre hajtok akkor bízza én nyomulok az első randin nagyon és a lány tudtára adom élőben is, hogy mit szeretnék pl kezdésnek megpróbálom szájon csókolni, átkarolom a derekát, szexről beszélgetek vele és minden módon már az első vagy második randin lefektetem. Mondjuk igaz 26 éves vagyok a hölygek nagyrészt 25-35 és nem msn +sms-ben ismerkedek hanem élőben, de lényegében érted mit szeretnék mondani.

Adj neki még egy esélyt, ha akkor sem kerek a történet akkor hajtsd el a srácot.


26/F

2010. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

26/F vagyok lemaradt a minden módon értésére adom szándékomat egyértelműen és az első vagy a második randin már lefektettem.


Bocsi siettem.

2010. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a szexre megy ki az egész,akkor felejtsd el...és kerüld az olyan pasikat akiknek csak a szex jár a fejükben...
2010. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd..nem volt jó vele..
2010. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye szöveg után még is mit gondolhat, hogy nem tudsz enni mások előtt? Ez engem is kiborítana...ha nem szeretnél vele szexet, akkor keress magadna kegy plüssvalamit, az nem mászik rád. Hagyd, engedd magad, és majd szex után elválik, hogy mi lesz köztetek. Addig legyél vele, és engedd magad.
2010. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy flörtölt veled (elég szarú hogyha azt vetted ki belőle h k&féljetek) vagy télleg azt akarja szal hagyd ott
2010. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!