Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemig esélyem sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemig esélyem sincs normális srácot találni? :-]

Figyelt kérdés
mindenhol éretlen bolondok, trógerek, és egyéjszakásokat látok, minden jó páros ak örnyezetemben az egyetemen ismerkedett meg, én nem tudom hol ismerkedjek járok folyton nyelvtanfolyamokra, meg szórakozni, ide oda ,de sehol sem találok olyan embert aki igazán érdekelne. és nem tökéleteset keresek, egyáltalán nem, egy olyan embert aki számomra érdekes.. egy ilyen ember volt eddig összesen az életemben.
2010. júl. 5. 18:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Már szinte tragikomédia, hogy minden ösztönlény egymásra talál és jól kiélik magukat (mert ugye ez kötelező fiatalkorban mert megmondták). A normálisabb emberek viszont nem találnak egymásra. Nekem is hasonló a problémám, hogy egyszerűen hiába írják az ilyen kérdéseknél, hogy rossz helyen keresel meg stb, én nem találkoztam olyan korrektül kinéző, kb korosztályombeli lánnyal, aki viszonyleg érett lett volna és nem bulizásból meg piálásból állt volna a szabadideje. Na mindegy, fel a fejjel. :)

19/F

2010. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Dehogynem :) engem pl nem ismersz...:)

25/F

2010. júl. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!