Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemig esélyem sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemig esélyem sincs normális srácot találni? :-]

Figyelt kérdés
mindenhol éretlen bolondok, trógerek, és egyéjszakásokat látok, minden jó páros ak örnyezetemben az egyetemen ismerkedett meg, én nem tudom hol ismerkedjek járok folyton nyelvtanfolyamokra, meg szórakozni, ide oda ,de sehol sem találok olyan embert aki igazán érdekelne. és nem tökéleteset keresek, egyáltalán nem, egy olyan embert aki számomra érdekes.. egy ilyen ember volt eddig összesen az életemben.
2010. júl. 5. 18:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%

ha benne vagy megadom az msn címem ;)kiderül , hogy megfelelnék e neked :D

20 / F

2010. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez milyen jó ötlet már. A gyakorikérdéseken csak úgy HEMZSEGNEK a normális srácok. Arról híres.
2010. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
inkább az ízléses öltözködés híve vagyok, "a több néha kevesebb":))) igen ez a baj , hogy amilyen közegekben mozgok, ott tesztoszterontól megőrült ficsúrok vannak, pl kiállításmegnyitókon jókat beszélgetek egész érdekes férfiakkal, de ők meg, egyelőre túl idősek és "túl nagy falatok" nekem:)
2010. júl. 5. 18:52
 14/22 A kérdező kommentje:

utolsó..:D

ez aranyos tőled utolsó előtti de én a személyes ismerkedés híve vagyok, jó ha ott van velem az adott ember, belenézhetek a szemébe, hallhatom a hangját stb:))) msnezni meg végképp nem szeretek:):)

2010. júl. 5. 18:53
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

Hát ez a hely is tele van "tesztoszterontól megőrült ficsúrok"-kal, most pl én is az vagyok... :$

Netes ismerkedést én sem szeretem, úgyhogy megybeszélhetnénk egy találkozót, aztán, ha tetszel, és látom, hogy esetleg én is neked, leszólítalak, és ebben az esetben lehet, hogy nem is kellene leráznod ;)


(23/ffi)

2010. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%

*megbeszélhetünk


és hozzátenném, alapvetően normálisnak tartom magam, csak mostanában nem látszik ez ;)

2010. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
és mi végett nem látszik?:D:)
2010. júl. 5. 19:04
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert megőrülök a tesztoszterontól annak a következtében, hogy vagy kis ribik, vagy csak nálam 10 évvel idősebbekkel találkozok, így nem találom a tökéletes párom... Ennek következtében már arra vetemedtem, hogy gyakorikérdéseken reklámozgassam magam, ami távol áll tőlem alapból...
2010. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én keresgéltem már érettebbek között is, de semmi jó eredmény. :( A 24-5 éveseknek is sokaknak kb annyi eszük van, mint a korunkbelieknek. Persze vannak kivételek, de én sajnos nem velük találkoztam. :( Szerencsére én szeptemberben egyetemre megyek, remélem ott majd találok nekem való srácot. 1 éve nem volt rendes kapcsolatom, nekem is úgy tűnik ki kell várnom az egyetemet. Kitartás neked is! és ne add fel!

18/L

2010. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi neked is sok sikert;):)
2010. júl. 5. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!