Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemig esélyem sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemig esélyem sincs normális srácot találni? :-]

Figyelt kérdés
mindenhol éretlen bolondok, trógerek, és egyéjszakásokat látok, minden jó páros ak örnyezetemben az egyetemen ismerkedett meg, én nem tudom hol ismerkedjek járok folyton nyelvtanfolyamokra, meg szórakozni, ide oda ,de sehol sem találok olyan embert aki igazán érdekelne. és nem tökéleteset keresek, egyáltalán nem, egy olyan embert aki számomra érdekes.. egy ilyen ember volt eddig összesen az életemben.
2010. júl. 5. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen keresgélsz
2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy mondod mintha az egyetemek nem lennének tele éretlen bolondokkal, trógerekkel, sőt még egyéjszakásokkal is.
2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igazad van nem jól tettem fel a kérdést
2010. júl. 5. 18:32
 4/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
18 de még van 1 évem a gimiből, mert egy évig nyelvet tanultam
2010. júl. 5. 18:34
 6/22 anonim ***** válasza:

Én most végeztem.Én is 5 évesbe jártam...nyelvi osztályba.

És igen egyetemig nem valoszínű...csak ha mázlid van mint nekem.

2010. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én feltudom ajánlani magam ;) 20/F
2010. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
mindjárt lecsapok rád:D:)
2010. júl. 5. 18:44
 9/22 anonim ***** válasza:
Nos... Előbb, utóbb találni normális embereket. Én leltem 2-őt 18 életév alatt... A nemek megoszlása egyenletes. Ebből is látszik, hogy Fortuna velem van. Sok sikert.. Nem könnyű találni.
2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne a gyerekek között keresgélj, hanem az érettebbek között, és próbáld mutatni, hogy Te is már elég érett vagy (és ezt ne nagy dekoltázzsal és pics@gatyával próbáld, persze finoman lehet ;))
2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!