Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változott meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

van egy srác a suliban aki nagyon megtetszett,sokszor szemeztünk meg ilyesmik így fel vettem msn-re. sokat beszéltünk és mindig kérdezte hogy mikor találkozunk már mert már nagyon várja és sokat bókolt, és közös ismerősök is mondták hogy tetszem neki, többet is szeretne tőlem. párszor randiztunk, és úgy éreznem lépnem kell valamit, így hát elmondtam hogy nagyon tetszik nekem,stb. gyorsan el terelte a témát, így nem tudtuk megbeszélni. továbbra is kedves volt meg minden, találkoztunk is többször. de egyszer csak nagyon megváltozott. suliba sem jött oda hozzám sose, amikor én mentem meg lerázott, msn-en se ír rám, nem keres. én nem tudom őt elfelejteni, beleszerettem. szerintetek mi változhatott?


(bocsi ha hosszú lett)


2010. júl. 4. 17:07
 1/6 anonim válasza:
nem fogok hazudni: nem kellett volna bevallanod h mit érzel. Vagy túl gyors ez neki, vagy egyáltalán nem úgy érez, ahogy Te. Ilyenkor csak annyit tehetsz, h vagy odamész, és "kierőszakolod" belőle, h mi a baja, vagy megpróbálod elfelejteni. Sok sikert!
2010. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy mi a baja
2010. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van az első válaszolónak
2010. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyors volt ez neki és elijesztetted. Felejtős :S
2010. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet olyan hülye, hogy fél a szerelemtől, vagy a tartós kapcsolattól ! Több oka is lehet rá! Lehet szegények és fél,hogy nem tud neked mindent megadni! Vagy szűz :D Vagy egy bunkó tahó és átvert! Sok sikert
2010. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

lehet hogy elijesztettem azzal hogy elmondtam. na m1 megpróbálom akkor elfelejteni.. :D

2010. júl. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!