Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változott meg hirtelen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg hirtelen? Mit gondoltok erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy srác a Csajok és Pasik alkalmazásban 5ször elhívott randizni, és végül visszaírtam neki. Emailek, majd msnek jöttek, megbeszéltünk egy randit tegnap(az ő ajánlására), s ma mintha hirtelen pálfordulás állt be nála. Nem is írt nekem, én írtam rá msnen, majd alig írogatott, eléggé szűkszavúan "jaja" stb szavakat, és végül közölte, hogy elmegy bulizni. Dea végén aztán jött vagy 4 puszi, meg holnap beszélünk, meg minden. Nem értem a srácot, olyan, mintha játszadozna velem. S nem ez az első ilyen tapasztalatom a pasikkal.. egyszer le se szarnak, majd odáig vannak, ez már milyen?? én így nem tudok bízni senkiben.
2009. dec. 27. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az egyik hátránya a netes "randiknak". Jön egy hirtelen fellángolás, ír egy üzenetet, felvesz msn-re, eltelik egy kis idő, és már nem is érdekli annyira amit ó szajkózott annyira az elején. Szerencsére vannak kivételek, tapasztalatból mondom, ez sajnos nem tartozik közéjük. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne foglalkozz a továbbiakban azzal a fiúval, mert ahogy írtad, valószínűleg nem komolyak a szándékai.

19/L

2009. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem neten kell ismerkedni.


Lehet csak pont közben valami mást csinált a gépen, vagy ilyesmi, és ezt teljesen félreérted.

2009. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet épp jáccot... Szerintem ne irj neki majd ha ő rád ir akkor beszélj vele és te is csak ilyen szükszavúan ha meg erölteti akkor mégis csak komol ;b
2009. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, kösziii. Kíváncsi leszek...:)
2009. dec. 27. 14:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem hanyagolom. Miért van az, hogy most is írt, meg minden, de kb negyed óra múlva lelépett??? OLyan, mintha néha így visszafogná magát, vagy nemtoom.
2009. dec. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!