Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, ti akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti akkor is felajánljátok az első, kávézós randin, hogy fizettek?

Figyelt kérdés
Amiatt fordult meg a kérdés a fejemben, hogy első randin még sosem voltam kávézni, valahogy mindig mást talált ki az aktuális férfi. Így nem tudom, hogyan is néz ki. Alapvetően a kapcsolatokban, meg randizás alatt mozizás, múzeum stb mindig felajánlom hogy fizetek, állom a részemet, vagy veszem én a popcornt stb. De egy kávézáskor a számla kb 600 forint, most azt elég vicces megfelezni, de ha meg úgy ajánlom fel, hogy fizetek, megint furán jönne ki szerintem... szóval, biztos hogy túlbonyolítom, de tudnátok ötletet adni, ti hogy csináljátok? :D kort is írjatok légyszi
2019. márc. 27. 21:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

Első randin azt sem várom el, hogy "megpróbáljon" a nő fizetni. Sőt. Értékelje és érzékelje már picit, hogy elhívtam valahová és ezt mutassa ki azzal, hogy nem "köt" bele a fizetésbe. Legyen már annyi magabiztosság, nőiesség benne, hogy elfogad egy kávét attól függetlenül, hogy lesz vagy nem lesz második randi és ne parázzon azon, hogy akkor most ő az "adósom" marad. Én hívtam meg, kifizetem. Ha nem lesz folytatás akkor sem tartozik nekem semmivel mert a kávé árát befektettem annak a kiderítésére, hogy lehet e az illetővel folytatás.

Ráadásul annyira szerény összegről van szó, hogy nem is értem valakiben egyáltalán felmerül a felezés meg hasonlók.

Ha meg valaki elfogadja a felét az meg legyen egy jel a másik félnek. Nekem is az amikor nem bírják elfogadni, hogy egy kávét kifizetek neki ha már meghívtam.

2019. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nőként nekem az az alap hogy felajánlom hogy ha meg akarnak hívni, szimplán udvariasságból. Én abszolút nem várom el hogy meghívjon. Nem büszkeség miatt csak nemhogy azt gondolják hogy le akarom húzni (jó ez 600 ft-nál nehéz, de na mindegy). Udvariasság. Ha a férfi is komolyan gondolja és udvarias mondja hogy nem kell és hogy meghív. De mondom mégegyszer én nem várom el.

Következő randin viszont meghívom én. Utana meg ha van folytatás felezünk, vagy mindenki felezi a sajátját, vagy egyszer ő, egyszer én. Ott meg már csak megegyezés kérdése.

2019. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mármint felajánlom hogy fizetem a részem ha megakarnak hívni*
2019. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!