Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit szólnátok ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok ha az első randin, ami egy piknikezés lenne a szabadban, az úriember rátok parancsolna hogy a kedvencét főzétek, és azt vigyétek neki enni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 19:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
21%
Ha tenyleg rad parancsolt hogy mit főzz, akkor gondolj bele milyen elvárásai lehetnek majd ha ugy alakul hogy osszejottok
2019. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én megfőzném neki a kedvencét, és vastag falú edényben vinném elé, hogy ne hűljön ki. Aztán piknik után felülnék vele a libegőre is, de egy másik kosárba, nehogy engem is összefosson attól a rengeteg hashajtótól, amit teszek a kajába :D
2019. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Valszeg megfőzném a kedvencét, és megenném otthon egyedül, a férfi meg menjen piknikezni egyedül...
2019. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább azt, hogy nem úriember.
2019. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1-es,férfi vagyok.
2019. márc. 22. 19:29
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Kiröhögöm és otthagyom.

Szakácsnak csak sztárgázsiért megyek, ingyen senkinek.

2019. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez rohadt sokat elmond valakiről. Egyrészt egy ilyen randin azért illik mindenkinek készíteni valamit. Kölcsönösség nélkül semmilyen randiba vagy kapcsolatba nem megyek bele. Ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni akkor mondjuk a meghívó félnek illene biztosítani a kaját. Én ebből azt szűrném le, hogy kb semmit nem segítene az egész kapcsolat alatt csak parancsolgatna. Meg nem gondolnám valami háziasnak. Ha piknikezni megyünk akkor azért valami tök egyszerű kaját dobjon már össze ő is. Nem tudnék hosszú távra tervezni olyannal akinek derogál főzni.

Parancsolgatás már önmagában kizáró ok. Ha beszélgetünk és tudom, hogy mi a kedvenc kajája vagy sütije úgy is azt csinálok neki. De sokkal szebb ha mondjuk ő csinálja meg a kedvenc kajáját és elhozza, hogy kóstoljam meg, ő nagyon szereti hátha nekem is bejön.

2019. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megrendelném, készítek egy videót, amiben jó ízűen elfogyasztom és el is küldeném neki.
2019. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem telesírnék bánatomban egy csomag zsepit, aztán elmennék egy szép helyre piknikezni egy üveg borral, pár saját készítésű pástétomos zsemlével és egy másik férfival. :-)
2019. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Valóság: Az összes eddigi női válaszoló megcsinálná, ha ELÉG jó pasi lenne hozzá szerinte az, aki ezt kéri.


A nagy női öntudat, egyenlőség, modern felfogás, stb. addig tart, amíg nem jön szembe velük egy alfahím, aki előtt hasra eshetnek.


Ezerszer láttam ezt már másban is. Ő nem csókolózik első randin, ő nem szexel első randin, stb. Ja, egészen addig amíg nem jön egy elég jó pasi, akivel meg mégis.

2019. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!