Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit szólnátok ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok ha az első randin, ami egy piknikezés lenne a szabadban, az úriember rátok parancsolna hogy a kedvencét főzétek, és azt vigyétek neki enni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 19:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig álljon fél lábon, amíg meg nem érkezem a piknikre.
2019. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pénzért nem piknikeznék a szabadban, úgyhogy már ennél a résznél bukta
2019. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Valóság: Az összes eddigi női válaszoló megcsinálná, ha ELÉG jó pasi lenne hozzá szerinte az, aki ezt kéri."


A 9. hozzászóló vagyok (a sírós-zsepis, pástétomos, másik pasis válasszal).


A valóságban még kérni sem igazán kellene, mert egy piknik előtt is megkérdezném a férfit, hogy minek örülne, mit enne szívesen, ha még nem ismerem ilyen téren az ízlését, és a randizós időszakban meg később is szívesen megfőzöm a kedvencét.


Azt viszont furcsállom a válaszod alapján, ha neked nem alapvető különbség, ha valaki kér valamit tőled, meg "rád parancsol".


A nyilván te dolgod, ha te ugyanúgy reagálsz arra, ha egy nő neked parancsolgat, mintha kérne.

2019. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Főtt kaját amúgy sem viszek piknikre. Szendvics, esetleg pogácsák, aprósüti. Szóval ha neki a babgulyás a kedvenc kajája, akkor abban benne vagyok, hogy elmenjünk valahova bográcsozni és csináljunk együtt babgulyást, de hogy én otthonról főtt kaját nem viszek, az ziher. Ha neki ez gond, akkor ez van.


Na meg persze, nekem apám sem tudott parancsolni soha, nem is beszéltünk vagy tíz évet a halála előtt, szóval nehogy már egy jött-ment senki próbáljon nekem parancsolgatni. Az ilyet jó alaposan körberöhögöm, aztán főzzön magának, ha annyira rákívánt a babgulyására.

2019. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem főzök, így nem egymást keressük.
2019. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a faroknak miért válaszoltok?
2019. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!