Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, ti akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti akkor is felajánljátok az első, kávézós randin, hogy fizettek?

Figyelt kérdés
Amiatt fordult meg a kérdés a fejemben, hogy első randin még sosem voltam kávézni, valahogy mindig mást talált ki az aktuális férfi. Így nem tudom, hogyan is néz ki. Alapvetően a kapcsolatokban, meg randizás alatt mozizás, múzeum stb mindig felajánlom hogy fizetek, állom a részemet, vagy veszem én a popcornt stb. De egy kávézáskor a számla kb 600 forint, most azt elég vicces megfelezni, de ha meg úgy ajánlom fel, hogy fizetek, megint furán jönne ki szerintem... szóval, biztos hogy túlbonyolítom, de tudnátok ötletet adni, ti hogy csináljátok? :D kort is írjatok légyszi
2019. márc. 27. 21:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ha valaki bele akarna kötni a kérdésbe: utólag módosítottam a kérdés második felét, így már kevésbé értelmes... azt akartam kérdezni, hogy akkor is felajánljátok az első randin a fizetést, ha kávézni mentek, vagy valami ilyesmit :)
2019. márc. 27. 21:51
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

Randin MINDIG a férfi fizet!


Ennyi!

2019. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Én hagynám, hogy fizessen a férfi. Nem egy nagy összeg
2019. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
600 forinton nem érdemes ezen aggódni. Későbbi randikon már ahogy kijön, ha mondjuk komolyabb a program, de mondjuk első randira nyilván nem mentek 2 napos hajótúrára.
2019. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Mindig felajánlom, hogy fizetek, nekem tök alap. Nem fogok ezer forintot felezgetni, kifizetem egyben. Általában nem fogadják el, fizet a férfi de nekem tök alap dolog, hogy kifizetem az egészet ha nincs ezzel problémája. Valószínűleg többet keresek nála, ne ő fizessen már.
2019. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Rockarc ***** válasza:

Mindig en kerem ki a szamlat, es bar mindig felajanlottak eddig, hogy fizetnek a felet, egyszer sem fogadtam el. Igy mindket oldalrol megvolt a gesztus, es tenyleg csak egy piti osszeg.


Egyszer kerultem csak furcsa helyzetbe, amikor a no mar ebedre odament a talalkahelyre, en csak kesobb erkeztem, mert akkorra beszeltuk meg. Ott furcsa volt, mert ugye az en fogyasztasom kimerult egy kaveban, neki meg ugye az ebed is, meg az utana valo fogyasztasa is benne volt. Elso randi volt, o fizetett, hajthatatlan volt. Tiltakoztam egy kicsit a jo izles hatarain belul, de napirendre tertem felette, es a kov randira vacsorara hivtam, amit en fizettem. Akkor furcsa volt, ma mar csak egy jopofa emlek.


43F

2019. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Hagyom, hogy a ferfi fizessen a kaveert, utana visszahivom egy sutire vagy valami.

Felezes az hulyen nez ki kicsit.

2019. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem az a legjobb, ha nem felajánlod, hogy fizeted, hanem egyszerűen odaadod a pénzt. És ha ellenkezik megmondod, hogy ne szórakozzon ilyet nem játszunk.
2019. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Nehogy adjál pénzt vagy akarj fizetni avval megalázod magad! Mindig a férfi fizet ha akar egy nő fizessen!!
2019. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy nőt*
2019. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!