Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólított még le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólított még le soha egy lány sem?

Figyelt kérdés
Nem értem, én szoktam leszólítani olyan lányt aki tetszik nekem, de engem még senki nem szólított le egész életemben és már 20 vagyok.Ennyire félénkek lennének a lányok?
2010. júl. 3. 15:39
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Máshogy ezt nem lehet felfogni.Ezek szerint nekem nem lehet barátnőm, nem tudom miért, pedig én megbecsülném!Úgy látszik 6os BMW kell és akkor megszólítanának, sajnos nekem csak egy 14éves autóm van, úgy látszik az nem elég.Mindegy, akkor megölöm magam, így nincs értelme élni hogy nem lehet párkapcsolatom.
2010. júl. 3. 17:36
 22/26 anonim ***** válasza:

Inkább megölöd magad, minthogy kibirj egy-két visszautasitást..te aztán férfi vagy! Irigyellek, hogy ilyen "komoly" problémáid vannak..

Embereld meg magad!

2010. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem félek semmitől az életben, csak ettől a leszólítástól, mert ha a lány elutasít akkor kudarcot vallok mint férfi.
2010. júl. 3. 19:30
 24/26 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és odamennék a fiuho aki nagyon tetszik. Miért ne? Most már a nők is egyen rangúak és a mostani férfiak meg már olyanok, hogy csak na. De ez csak az én véleményem
2010. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

22:13

Végre egy jó válasz.:)

2010. júl. 3. 22:18
 26/26 anonim válasza:

Vannak esetek mikor a lánynak bejön a pasi és nem várja meg mig leszolitja inkább a kezébe veszi az irányitást.

De vannak olyan lányok akik inkább azt várják hogy a pasi szolitsa le..

a többi csaj meg szorakozik a pasikkal

Azt is teheted hogy vársz mig egy lány leszolit, de fiu létedre inkább neked kéne,ahogy akarod.

18/L

2010. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!