Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú akit szólíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú akit szólított már le lány vagy esetleg fel is szedett? :D

Figyelt kérdés
Mesélj róla és kort is írj!
2010. febr. 17. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Adná az Isten! Akár szerény, akár vadabb, b@szik akármelyik is odajönni(lehet az azért mert randa vagyok, ezt nem tudom) és ezert mindig nekem kell.
2010. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaja!! Morrisonsban mentem le a lépcsőn, és egy csaj rámköszönt. Elsőre furi volt mert nem ismertem, persze levágó lett hogy fel akar szedni, mert épp kurv@ jól néztem ki :D (amúgy ronda vagyok, ha nem hiszed küldök képet :P) Szóval hagytam hogy meghívjon egy italra, táncoltunk egy bő órát, smároltunk aztán felmentünk hozzá szexelni. Sajnos a piától rosszul lett, betakargattam és ágyba dugtam, én meg lefeküdtem a kanapéra, és szinte egyből elaludtam. Azt álmodtam, hogy valami eszméletlen komoly orálban van részem, és gyakorlatilag mire kinyitottam a szemem addigra rájöttem hogy a csajszi nem lehetett olyan szarul mert felébredt és rábukott a rudira :D

Azóta összejárunk időnként, főleg szexelni.

Amúgy ezen az oldalon, egy kérdésre adott válaszomon keresztül is kerestek már meg csajok tök más témában, és szex lett a vége majdnem mindnek:D:D


21/F

2010. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Egyszer éppen hosszútávon vonatoztam. Elvoltam a zenével, nyugi volt, szét untam a fejem. Egy csaj odajött, megkérdezte, hogy leülhet-e. Mondtam, pesze nyugodtan. Aztán kérdezgetett, hogy mi járatban, hová megyek. A vége az volt, hogy megkérdezte, esetleg van-e 70es kártyám mert azt ingyen hívja. Hát volt. Utána hónapokig heti több mint 5-10 órát beszélgettünk. (Jobban szeretem a személyest, telón általában csak a talit beszélem le)


19/f


Jah, a másik... :D Strandon kért tüzet a lány. Hát csak ott maradt beszélgetni. Addig dumcsiztunk, hogy megbeszéltük, majd átjön zenékért. Megmasszíroztam, de tovább nem akarom mesélni :D Azóta nem találkoztunk, de a pen-drive-om még mindig nála van... XD

2010. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,itt csak buz ik és szüzek vannak.
2010. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!