Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólított még le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólított még le soha egy lány sem?

Figyelt kérdés
Nem értem, én szoktam leszólítani olyan lányt aki tetszik nekem, de engem még senki nem szólított le egész életemben és már 20 vagyok.Ennyire félénkek lennének a lányok?
2010. júl. 3. 15:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
te segg nekik az a dolguk h álljanak megtetszenek neked és leszólítsad.
2010. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Funktasztikus ***** válasza:
talán mert fiu vagy nem?:D
2010. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
na ne viccelj..
2010. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ti is így vagytok ezzel, hogy hozzátok sem ment oda egy lány sem?

Nem értem miért baj az ha egy lány ismerkedik azzal aki neki tetszik, ugyan olyan ember mint én.

2010. júl. 3. 15:47
 5/26 Funktasztikus ***** válasza:
mert neked van farkad neked kell kezdeményezni igy jó?:D persze vannak olyan lányok de az ritka:D
2010. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,és eddig még nem volt olyan hogy én mentem volna oda a pasihoz.Szerintem a pasinak kell kezdeményezni..:)
2010. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Én utálok kezdeményezni:D

Márpedig azért mert a lánynak ha nem jövök be kinevet, vagy leszól, bunkó velem, ezért lenne jó ha ők is megszólítanának, de hát semmi, akiket meg én szólítok le annak meg az a vége hogy: "legyünk csak barátok" meg nem vagyok az esete vagy foglalt.Szóval ezt így meguntam hogy örökösen elutasítanak, pedig szemezünk előtte meg mosolyog.Én meg mindig kedves vagyok, nincs baj velem.

2010. júl. 3. 15:58
 8/26 Funktasztikus ***** válasza:
ne sokat remélj akkor:D
2010. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát én nem szólítanák le egy srácot, akkor sem ha tetszik.Legyen benne annyi hogy emgtegye, he nem akkor jön más aki megteszi és kész.:)
2010. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

16:24

Miért vagy ennyire nagy képű?Mire?Többnek tartod magad mint a férfiakat?

Az a baj hogy hiába megyek oda, csak elutasít, te is azt mondanád hogy nem.

2010. júl. 3. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!