Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólított még le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólított még le soha egy lány sem?

Figyelt kérdés
Nem értem, én szoktam leszólítani olyan lányt aki tetszik nekem, de engem még senki nem szólított le egész életemben és már 20 vagyok.Ennyire félénkek lennének a lányok?
2010. júl. 3. 15:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én se szólitanék le egy fiut se, akármennyire is tetszene..el vagy tévedve, ha azt hiszed ez nagyképűség..A fiúk dolga leszolitani a lányt, és nem forditva..elvégre ti hordjátok a nadrágot, nem?
2010. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Te vagy eltévedve utolsó, az hogy én hordom a nadrágot az nem függ össze a kezdeményezéssel.Ha nem így gondolod cáfolj meg!Egy nőnek is kéne ismerkednie azzal aki tetszik neki, mert így a pasik azt hiszik hogy senkinek sem tetszenek.
2010. júl. 3. 16:48
 13/26 Funktasztikus ***** válasza:

kedves kérdezö mindenkit utasitottak el... gáz ....de pl mi van ha pont te jösz be neki nah? nah?:D


próba szerencse

2010. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ha annyira bejönnék valakinek is már megszólított volna, de nem tette, tehát nem jövök be egy nőnek sem a 3 milliárd közül, ez így elég hihetetlen.Ha bejövök neki akkor nem viselkedik úgy mintha ott sem lennék.
2010. júl. 3. 16:49
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha így gondolkozol, ne csodálkozz, hogy senkinek sem kellesz... Ezért nem szólítanak le, és ezért utasítanak el. Kisugárzás... Látszik ez...


Amúgy 23 vagyok, utolsó fél évben szólítottak csak le hárman, abból 2 tök részeg volt, a 3. félig, és ő csak barátkozni akart (volna :P)

De ne várj arra, hogy leszólítgatnak. Vagy lépsz, és akkor egy kis esélyed van, vagy ülsz otthon és vered a pö©södet...

2010. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

16:36-os vagyok

Nincs mit megcáfolnom, hiába pattogsz, akkor is a férfiak dolga ez.A nőknek meg marad a szülés..De viccen kivül, sztem neked is jobban esne, ha egy lányt TE hóditanál meg, mint az, hogy egy jött-ment ribi rádmászik, mert normális lány nem nagyon szokott kezdeményezni(persze mindig van 1-2 kivétel, ami csak erősiti a szabályt).

20 évesen ne legyél már ennyire gyáva, nem harapnak a lányok.

2010. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy kinevessenek hogy ez meg mit akar itt?És amikor elutasít valaki kiderül hogy nem vagyok elég jó pasi, nem tudom kezelni az elutasítást az a baj.

Nekem eddig nagyon is úgy tűnik hogy "harapnak" a lányok:D

Szeretik megalázni és gúnyolni azt aki leszólítja őket.Nem tudom honnan szerezhetnék önbizalmat, mert hajlamos vagyok azt gondolni hogy ronda vagyok mivel nem szólítanak le meg nem dicsérnek, csak negatív eseményekkel találkozok.

Ti honnan szereztek önbizalmat a csajozásban fiúk?

2010. júl. 3. 17:01
 18/26 anonim ***** válasza:

"nem tudom kezelni az elutasítást az a baj"


Pedig még sok elutasitást fogsz kapni(főleg ilyen hozzáállással), erről szól az élet.Senkisem szeret kellemetlen helyzetbe kerülni, de soha nem lesz barátnőd, ha így állsz a dolgokhoz.

2010. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ti miért nem kaptok elutasítást lányok?
2010. júl. 3. 17:21
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha ilyen felfogásod van nem lesz senkid
2010. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!