Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ütött bele egy nap alatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött bele egy nap alatt? Nem értem nem volt semmi jel. (Bővebben bent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem és ő is tetszik nekem. Minden nap délután háromkor fellépünk msn-re és beszélgetünk. Volt amikor 30 percet késet, de azt is egyszer. Nem mindig háromra lép fel kicsit később pár percel. De ma 2 órát vártam rá és nem lépett fel. Irtam is neki, de arra sem válaszolt. Amikor késik mindig azt mondja, hogy az egy szem tesója miatt, de nekem 2 tesom van és még is pontosan fent vagyok. Most miért nem lépett fel? Segítsetek lécci.
2010. júl. 2. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Lehet elment a haverjaival focizni,vagy nézte a vb-t,vagy elment az áram,vagy elromlott a gépük...
2010. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy dolgha akadt....nem kell túlreagálni:) eetleg írj neki sms-t ha tudod a számát:)
2010. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel elrontod az egészet. Ne akard magadhoz láncolni, te is keress valamiféle elfoglaltságot, pl nézz filmeket (onlinefilmek, moovie, vagy clubgen). Engem zavarna ha valaki kötelezne engem egy napirend betartására, bár ebből az egészből azt vettem le, hogy még tapasztalatlan vagy.
2010. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Timi: ) ***** válasza:

vagy nem érdekled annyira,mint azt te gondoltad(ez valószínűbb)

vagy van valakije,akinek szintén udvarol"

vagy valóban dolga van/volt

hm...

23/L

2010. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
had élje már csoro az életét
2010. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaja utolsó :D


kedves kérdező, hány évesek vagytok? amúgy túlreagálod a dolgot :)

2010. júl. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kiderült mit csinált. Kapált és utána aludt. És elaludt. Amúgy nem egy napirend ez mert megszoktuk egymást kérdezni, hogí jó-e.
2010. júl. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!